regal 17MB95M

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E Çevrimdışı

emrekskn00

Yeni Üye
16 Nis 2019
24
24
Bakıyorum abi hemen
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

abi ilk önce 70 mb lik dosyayı kurdum televizyonda olmayan özellikler geldi ve kanallar çekmez oldu sonra 84 mb lik olanı kurdum ekran ters döndü ve renkler birbirine karıştı beyaz mor kırmızı fln birbirine karıştı sonra tekrar 70 mb olan dosyayı kurdum bu sefer sadece ekran ters döndü renkler düzeldi 3 d özelliği fln vardı ama

Ekran-Goruntusu-6a11730681e4638a3.png

Ekran-Goruntusu-6128ec1a0796dcf34.png
Ekran-Goruntusu-7.png

1 resimdeki 84 mb lik olan 3 resimdeki 70 mblik olan abi

81 mb lik olan dosyadaki mboot 2 mb 70 mb lik olan dosyadaki mboot 0,99 mb

81 mb lik olan dosyayı şu siteden indirdim

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

emrekskn00

Yeni Üye
16 Nis 2019
24
24
abi denedim fiş takılı değilken belleği taktım ok tuşuna basılı tuttum fişi taktım yine basılı tuttum ve regal logosu geldi hemen ve olmadı ama nedense kendi kendine ekran ters şeyi düzeldi ama yazılım hala aynı 3d fln var

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
abi denedim fiş takılı değilken belleği taktım ok tuşuna basılı tuttum fişi taktım yine basılı tuttum ve regal logosu geldi hemen ve olmadı ama nedense kendi kendine ekran ters şeyi düzeldi ama yazılım hala aynı 3d fln var
Hımmm,3D önemli değil,var gibi durur ama işlemez,önemli olan tvde kanal arattınmı,çıkıyormu uydu yayınları,birde menü+4725 fotosu at bakayım

E Çevrimdışı

emrekskn00

Yeni Üye
16 Nis 2019
24
24
abi tv de kanal arattırdım hiç bir kanal cıkmadı ekranda çok fena bi titreme var

WhatsApp-Image-2019-08-01-at-02.52.15.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Hımm,senin tv mb95M mi yolsa sadece mb95 mi,M ise yanlış yazılım yüklenmiş,burada görünen mb95-2 yazılım,emin olmak için sordum,bu foto yeni yüklediğinmi ?224t

E Çevrimdışı

emrekskn00

Yeni Üye
16 Nis 2019
24
24
abi yeni yüklediğim bu sizin verdiğiniz değil fakat yüklenmedi o abi bu o hatalı olan internette seri numarasını girerken 17mb95m olarak çıkıyor

WhatsApp-Image-2019-07-31-at-22.08.2094852f9440208514.jpg

abi bide şu aşşağıdaki resimlerdeki mboot isimleri farklı sizden iyi bilmem tabiki ama bi sorayım dedim

Adsiz53cf4220794f3505.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
abi yeni yüklediğim bu sizin verdiğiniz değil fakat yüklenmedi o abi bu o hatalı olan internette seri numarasını girerken 17mb95m olarak çıkıyor
abi bide şu aşşağıdaki resimlerdeki mboot isimleri farklı sizden iyi bilmem tabiki ama bi sorayım dedim
Yüklemeyi txt dosyasına göre yapar,isim txt için önemlidir,gerçi artık durdum maalesef,bir yol daha var ama,açıkçası çekiniyorum,gerçi tv şu an kısmen ölü durumunda ama risk ihtiva ediyor yapacağın şey.En iyisi servise götürmen galiba.

E Çevrimdışı

emrekskn00

Yeni Üye
16 Nis 2019
24
24
abi televizyonun garantisi yok durumumda biraz sıkıntılı bi yardımcı olsanız

oluyorsunuz gerçi de çözemiyorum şu sorunu nerden bulaştım bi youtube çalışmıyor diye

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
abi televizyonun garantisi yok durumumda biraz sıkıntılı bi yardımcı olsanız

oluyorsunuz gerçi de çözemiyorum şu sorunu nerden bulaştım bi youtube çalışmıyor diye
Emin ol en az senin kadar üzülüyorum böyle durumlarda,büyük ihtimalle çözülür,yarını beklemekten başka çare yok senin açından,ben açıkçası konturpiyede kaldım,sende tam bilmiyorsun 95 mi 95M mi, çünkü birisi 1 mblik flasha diğeri 2 mblik flasha sahip(mboot) ,tersi yüklemede tv loaderi yükleme yapmaz,ama belki düzelir durum,yarın dostlarım tekrar el atabilirler büyük ihtimalle ,en kötü aklıma gelen upgrade ye çevirmek dosyayı ama eğer flasta sıkıntı olduysa işe yaramaz diye düşünüyorum,benim yapabileceğim bir şey yok maalesef. :bilmiyom

E Çevrimdışı

emrekskn00

Yeni Üye
16 Nis 2019
24
24
peki abi yarını bekleyeyim yinede çok sağolun teşekürler

abi bide flash belleğe baktığımda power up diye bi metin belgesi açılmış

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
ulaşabildiğim bütün yazılımları kontrol ettim ne yazıkki yazılım teknovestin verdiği haricinde yoktur. servisten destek almanız daha faydalıdır. battı balık yangider ne olursa olsun dersen özellikleri çalışıp ekran ters, görüntü bulanık gibi bi yazılımın varsa panel yazlımı yükleriz , ekran düzelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt