REDLİNE G40

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
eyvallah kardeş. yanlız benim uydunun rs232 mini usb 5 pin.bu şekil bişey lazım bana

HTB1yur2kYSYBuNjSspiq6xNzpXaO.jpg
Linkini verdiğim cihazı alıp ,diğer kısmı ya kendin yap veya bir elektronikçiye yaptır :) ,ben kendime hem mini usbli ,hem kulaklık fişli, hem de soketli üçü bir arada yaptım,tek DB9 sokette.Hatta bağlantı şemasını da vermiştim :ok

A Çevrimdışı

asker35

Yeni Üye
20 Haz 2020
10
39
Linkini verdiğim cihazı alıp ,diğer kısmı ya kendin yap veya bir elektronikçiye yaptır :) ,ben kendime hem mini usbli ,hem kulaklık fişli, hem de soketli üçü bir arada yaptım,tek DB9 sokette.Hatta bağlantı şemasını da vermiştim :ok
tekrardan bağlantı şemasını atma şansın var mı

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
arkadasım bende redline yazılımını yukledim güzel çalışıyor ama protect yazısı var ekranda senin usb den yuklediğin kurtarma yazılımı verebilirmisin denemek isterim. A Akrep0023

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
G40 ile aynı tuner bu
Ondaki tuner avl bizim cihazlarda çalışmaz ona anca çakma clone yazılımları bulup atacak kawai tuner eski tuner çünkü org yazılım haricinde şuan çalışmaz onuda forumlarda arıcak başka çare yok eservis sitesi yazılımı 50 TL den satıyor mesala ona para vereceğine 20 daha katsın botech 600 hd plus alsın uğraşmaya değmez

İşe yaramayan yazılıma 50 tl vermektense dediğin gibi 20 hatta 30 daha verip piko almak daha akıllıca sevgili digiulama :ok
Botech dediğiniz cihazın artısı nedir?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Funcam nedir ne işe yarar :)
Burada yazmayayım açık açık ,ama hani 20 kişi bir şeyin peşinden koşuyorlar ,diğer 2 kişi de o şeyi yakalamaya çalışıyorlar ya ,işte en çok onu çözme işine yarıyor,tabii astrada ,bir de bendeki gibi motorlu çanak varsa daha iyi oluyor ,tabii bana göre böyle ,ben genelde film izliyorum,o 22'liyi izlemiyorum :ok

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Burada yazmayayım açık açık ,ama hani 20 kişi bir şeyin peşinden koşuyorlar ,diğer 2 kişi de o şeyi yakalamaya çalışıyorlar ya ,işte en çok onu çözme işine yarıyor,tabii astrada ,bir de bendeki gibi motorlu çanak varsa daha iyi oluyor ,tabii bana göre böyle ,ben genelde film izliyorum,o 22'liyi izlemiyorum :ok
Türksat 4a da işe yaramıyor mu? Malum kanallar için?

P Çevrimdışı

pretender88

Yeni Üye
13 Şub 2021
49
17

images---Kopyae00878f399396ca4.jpg

ustam redline m220 için bunu yaptım amma yazılım almıyor

rrr1e373aa20afb2748.jpg

cihazlar 2016 ve 2017

Moderatör tarafında düzenlendi:
Akın07 Çevrimdışı

Akın07

Aktif Üye
12 Şub 2021
141
40
Redline G40 için dönüşüm yazılımı varmı redline cccam desteğini kesmiş cihazın aradım öyle dedi firma

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt