REDLİNE G40

A Çevrimdışı

Akrep0023

Yeni Üye
13 Şub 2020
13
42
????Arkadaşlar,???? Geçenlerde kawai-2000 uydu alıcısına yanlışlıkla Redline G40 yazılımı attım (dump).Redline ana .menuyu yükledi açılışta falan Redline yaziyor.ama cihaz da protect yazısı yanıp sönüyordu.Sonra ona USB den kurtarma yazılımı attım protect yazısı da kalktı ve normal bı Redline gibi çalışıyor.
????SORUN ŞU: CİHAZA KANAL TARATTIRMA YAPIYORUM HİC BİR KANAL ÇIKMIYOR VE SİNYAL SEVİYESİ %16, KALİTE ZATEN YOK HEX EDİTÖR NASİL YAPILIR

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Büyük ihtimalle tuneri görmüyor ,yani redline tuneri farklı anlamında yazdım,elinde kawai-200 yazılımı varmıydı,bir göz atmak isterdim iki yazılıma da,tabii bu "aha,olacakmı acaba" dedirtmesin yine de, önce belirteyim :ok

A Çevrimdışı

Akrep0023

Yeni Üye
13 Şub 2020
13
42
Büyük ihtimalle tuneri görmüyor ,yani redline tuneri farklı anlamında yazdım,elinde kawai-200 yazılımı varmıydı,bir göz atmak isterdim iki yazılıma da,tabii bu "aha,olacakmı acaba" dedirtmesin yine de, önce belirteyim :ok
Malasef kawainin yazılımı yok geriyede donemiyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Malasef kawainin yazılımı yok geriyede donemiyorum
Yada buna uygun usbden yukleyebilcegim bı yazılım varmı nasıl olsa makina öldü deneyebilirim ama usbden atabilecegim

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
G40 ile aynı tuner bu
Ondaki tuner avl bizim cihazlarda çalışmaz ona anca çakma clone yazılımları bulup atacak kawai tuner eski tuner çünkü org yazılım haricinde şuan çalışmaz onuda forumlarda arıcak başka çare yok eservis sitesi yazılımı 50 TL den satıyor mesala ona para vereceğine 20 daha katsın botech 600 hd plus alsın uğraşmaya değmez

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
G40 ile aynı tuner bu
Ondaki tuner avl bizim cihazlarda çalışmaz ona anca çakma clone yazılımları bulup atacak kawai tuner eski tuner çünkü org yazılım haricinde şuan çalışmaz onuda forumlarda arıcak başka çare yok eservis sitesi yazılımı 50 TL den satıyor mesala ona para vereceğine 20 daha katsın botech 600 hd plus alsın uğraşmaya değmez
İşe yaramayan yazılıma 50 tl vermektense dediğin gibi 20 hatta 30 daha verip piko almak daha akıllıca sevgili digiulama :ok

E Çevrimdışı

Emihan

Yeni Üye
18 Mar 2020
1
46
Hımm,atılmaz maalesef ?
İyi akşamlar Teraspy hocam. Redline 40 cihazıma yaklaşık 6 ay önce USB yazılım atarken cihaz çöktü. Sadece Sinyal yok yazısı geliyor. Başka hiçbir faaliyet yok. Farklı bir kumanda ile denedim ama herhangi bir hareket olmadı. Sitelerden rs232 yapmayı öğrendim kendim yaptım olmadı. Çin'den mini usb rs232 aldım. Gx loader ile yazılım atmayı denedim ama bir turlu olmadı. USB ile redlinefly yazip denedim ama olmadi. Gece-gunduz uğraştım ama yapamadim. 2 ay önce uğraşmaktan vazgeçtim ve yeni başka bir cihaz aldım. Ama bu güne kadar cokertip duzeltemedigim ilk cihaz oldu. Bu yüzden birazda hırs yaptım. Bu cihazı tamir etmeyi kafaya taktım. Bana onerebileceginiz bir çözüm yolu var mı?

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
İyi akşamlar Teraspy hocam. Redline 40 cihazıma yaklaşık 6 ay önce USB yazılım atarken cihaz çöktü. Sadece Sinyal yok yazısı geliyor. Başka hiçbir faaliyet yok. Farklı bir kumanda ile denedim ama herhangi bir hareket olmadı. Sitelerden rs232 yapmayı öğrendim kendim yaptım olmadı. Çin'den mini usb rs232 aldım. Gx loader ile yazılım atmayı denedim ama bir turlu olmadı. USB ile redlinefly yazip denedim ama olmadi. Gece-gunduz uğraştım ama yapamadim. 2 ay önce uğraşmaktan vazgeçtim ve yeni başka bir cihaz aldım. Ama bu güne kadar cokertip duzeltemedigim ilk cihaz oldu. Bu yüzden birazda hırs yaptım. Bu cihazı tamir etmeyi kafaya taktım. Bana onerebileceginiz bir çözüm yolu var mı?
flash değiştir bide öle dene yazılım almayabşilir

A Çevrimdışı

asker35

Yeni Üye
20 Haz 2020
10
39
emihan kardeş Çin'den mini usb rs232 kaça aldın..kullanmıyorsan bana gönderebilir misin..elimde gx6605s işlemcili cihaz var next dönüşüm yapıyordum next yazısında kaldı..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
emihan kardeş Çin'den mini usb rs232 kaça aldın..kullanmıyorsan bana gönderebilir misin..elimde gx6605s işlemcili cihaz var next dönüşüm yapıyordum next yazısında kaldı..
Aşağıdaki linkte olanı kullanıyorum ,sanırım işini görür:
(Buradan al demiyorum ama örnek olması açısından verdim linki)

A Çevrimdışı

asker35

Yeni Üye
20 Haz 2020
10
39
Aşağıdaki linkte olanı kullanıyorum ,sanırım işini görür:
(Buradan al demiyorum ama örnek olması açısından verdim linki)

eyvallah kardeş. yanlız benim uydunun rs232 mini usb 5 pin.bu şekil bişey lazım bana

HTB1yur2kYSYBuNjSspiq6xNzpXaO.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt