R10.net adlı site tarafından dava edildim

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba arkadaşlar, r10'da bir konu açılmıştı başlık şöyle idi: Kılıçdaroğlu'nun yaptığı el hareketine kınama cezası istendi

Konuya girdim, yazılanları okudum. Mantıken dayanamadım, kripto akpartili üyelerin bir sürü mesajını gördüm. CHP'e atılan iftiralar vs vs
Bir video linki attım;

Bu video'dan sonra bana ban atılmıştı. Ben güya Cumhurbaşkanı"na terörist demişim, öyle ima etmişim. Forumda Erdoğan'ın avukatı falan filan varmışta neyse.
Bu video haber kanallarından alınmıştır dönemin başkanı bu megrici teröristleri ülkeye sokup karşılamadı mı onlarla etkinlik yapmadı mı? Eline mikrofonu alıp Kürdistan demedi mi? Dedi ee videoda açık ve net var.

Ben bunları yazınca cumhurbaşkanı'na nasıl terörist demişim dava açılacaklarmıs. Açarlarsa açsınlar benim elim de armut toplamıyor ya. Ben hakaret etmedim videoyu paylaştım. İnsan hakları nerede anlamış değilim. Bakın bunu ban yediğim için demiyorum. Bu r10 denen forum sitesi alenen AKP'nin forum sitesi gibi bir şey hep AKP adına güzellemer yapılırken bizlere hep ban atılmaktadır. Girip bakın CHP'liler yine banlanmıs.

Ee bu devran dönecek, gidecekler bakalım o zaman ne olacak. Ben ceza alır mıyım almayız mıyım inanın bilmiyorum. Ama ortada ceza alacağım bir durum olduğuna inanmıyorum. Avukatımla daha görüşme fırsatım olmadı bu konu hakkında savunmamı da hazırlayacağım.

İfade özgürlüğü, düşünce özgürlüğü gibi terimler artık gerçek dışı olsada ben yargıya ve adalete inanıyorum. Saygılarımla. Destek olmak isteyenler PM atabilir ne yapılır bilmiyorum gerçi. Bekleyip göreceğiz

dtyakup Çevrimdışı

dtyakup 

Aktif Üye
4 Kas 2020
279
36
Şaşırmadım. Bir parti devletine dönüştük artık. Ya bizdensin ya da düşman mantığıyla ilerliyor işler. O yüzden normal yani. Dava sürecinde size kolaylıklar diliyorum.

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dava ile gelişmeleri paylaşacağım bu arada..
İki kelime laf edeni hemen içeriye atmaya alıştılar. Bunların düzeni değişecek elbet.

Büyük ihtimalle kovuşturma yer olmadığı gerekçesiyle konu kapanacak. Ya da tazminat parası ödeyebilirim. Ben suçsuz olduğumu düşünüyorum savunmamı yapacağım sonuna kadar.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Geçmiş olsun

Dava açılabilir hatta açılmadan önce yaptığınız diğer paylaşımlar sosyal medya hesaplarınız vs delil toplamak için takip edilebilir geçmişe dönük de dahil olmak üzere

Dava açılsa bile hapis cezası gibi bir durum olacağını sanmıyorum emsal davalar da göz önünde bulundurularak adli para cezası gelebilir

Avukatınız ile görüşmenizde fayda var

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
R10 adlı site ben gördüm bu siteyi baktım içerikler 5 para etmez yaramaz site bir daha bakmadım dava açmazlar takma fazla :kiskis

O koltuktan kalkmam desede kalkacak abbas yolcu ?️ :haha

Moderatör tarafında düzenlendi:
heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
417
33
Dava ile gelişmeleri paylaşacağım bu arada..
İki kelime laf edeni hemen içeriye atmaya alıştılar. Bunların düzeni değişecek elbet.

Büyük ihtimalle kovuşturma yer olmadığı gerekçesiyle konu kapanacak. Ya da tazminat parası ödeyebilirim. Ben suçsuz olduğumu düşünüyorum savunmamı yapacağım sonuna kadar.
İki kelime laf edeni içeri falan aldıkları yok. Adamlar Erdoğanın sülalesine küfür ediyor ama mahkemede serbest kalıyor. Ekşi sözlüğe girip arama yerine Erdoğan yaz da hakaretleri gör. Twitter, sosyal medya bu hakaretlerle dolu. Eğer dediğin gibi yaptırım olsa bunlar cesaret edebilirler miydi?

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
R10 adlı site ben gördüm bu siteyi baktım içerikler 5 para etmez yaramaz site bir daha bakmadım dava açmalar takma fazla :kiskis

O koltuktan kalkmam desede kalkacak abbas yolcu ?️ :haha
Kesinlikle doğru diyorsunuz hocam, bu site yüzünden bir çok insan mağdur edilmiştir. Hırsızlık çok oluyor ama yönetim bu konuda bir şey yapmıyor.

İki kelime laf edeni içeri falan aldıkları yok. Adamlar Erdoğanın sülalesine küfür ediyor ama mahkemede serbest kalıyor. Ekşi sözlüğe girip arama yerine Erdoğan yaz da hakaretleri gör. Twitter, sosyal medya bu hakaretlerle dolu. Eğer dediğin gibi yaptırım olsa bunlar cesaret edebilirler miydi?
Büyük ihtimalle ifademi alacaklar.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kesinlikle doğru diyorsunuz hocam, bu site yüzünden bir çok insan mağdur edilmiştir. Hırsızlık çok oluyor ama yönetim bu konuda bir şey yapmıyor.

Büyük ihtimalle ifademi alacaklar.
e-devlette hakkınızda açılmış dava var mı ? yoksa sıkıntı yok.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Okudum yazdıklarını biraz fazla yazmışın davalık durum olursa biraz sıkıntıya girebilirsin bu ak trollerle fazla polemiğe girme.
Görmezden gel kendi kendine avlasın köpekler köpekle köpek olma bırak havlasın köpekler kudurana kadar ...

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
e-devlette hakkınızda açılmış dava var mı ? yoksa sıkıntı yok.
Baktım şuanlık bir şey yok. Anında dava açacak değiller diye düşünüyorum.

Okudum yazdıklarını biraz fazla yazmışın davalık durum olursa biraz sıkıntıya girebilirsin bu ak trollerle fazla polemiğe girme.
Görmezden gel kendi kendine avlasın köpekler köpekle köpek olma bırak havlasın köpekler kudurana kadar ...
Elimde olmadan giriyorum, insanın sinirlerine hakim olamıyor.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Baktım şuanlık bir şey yok. Anında dava açacak değiller diye düşünüyorum.

Elimde olmadan giriyorum, insanın sinirlerine hakim olamıyor.
Merak etme birşey açamazlar öyle kolay değil o işler adamda istifa edecek yürek yok hala onu savunup duruyorlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
15 sayfayı hızlıca okudum ama hakkında dava açıldığına dair bir yazı göremedim ,belki gözümden kaçmıştır ama eleştirilerin ağır olmuş bana göre ,sonuçta kişi parti başkanı ama aynı zamanda da cumhurbaşkanı.
Ayrıca okuduğum kadarı ile bir çok kullanıcı da hükümeti ağır eleştirmişler ama kimse uzaklaştırılmamış ,konu kilitlenmemiş(bu dakikaya kadar).

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri