Profilo smart tv im de netflix yok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
IMG_20191203_022434.jpg
buyurun kuman da bu, umarım rahatsızlık vermiyorumdur. Güzel geceleriniz olsun.
Rica ederim ,ne rahatsızlığı ,iyi dileklerin için teşekkür ederim,oturuyoruz karı-koca zaten :)
Bu kumanda vestel kumandası değil,tv vestel üretimimi bilemiyorum,yoksa menü+4+7+2+5 ile karşına servis menü fotosu gelirdi,vestelin smart menüsü standarttır genelde,solda tv akranı,sağda smart menüsü,altta bar olarak bir uygulama alanı ,veya en azından ben böyle biliyorum,bana kalırsa bu tvde modlama da yapamazsın gibime gliyor ,en azından bazı vestel tvlerde modlama ile açılıyor bazı uygulamlar :)
Çok bildiğimden değil ama ,menü tuşuna basıp ,8+5+0+0 tuşla bakalım ,servis menü gelecekmi(bildiğimden değil,bendeki 40 santim arçelik tvde böyle giriyorum sevis menüye :) )

L Çevrimdışı

Lichten

Yeni Üye
2 Ara 2019
15
23
Rica ederim ,ne rahatsızlığı ,iyi dileklerin için teşekkür ederim,oturuyoruz karı-koca zaten :)
Bu kumanda vestel kumandası değil,tv vestel üretimimi bilemiyorum,yoksa menü+4+7+2+5 ile karşına servis menü fotosu gelirdi,vestelin smart menüsü standarttır genelde,solda tv akranı,sağda smart menüsü,altta bar olarak bir uygulama alanı ,veya en azından ben böyle biliyorum,bana kalırsa bu tvde modlama da yapamazsın gibime gliyor ,en azından bazı vestel tvlerde modlama ile açılıyor bazı uygulamlar :)
Çok bildiğimden değil ama ,menü tuşuna basıp ,8+5+0+0 tuşla bakalım ,servis menü gelecekmi(bildiğimden değil,bendeki 40 santim arçelik tvde böyle giriyorum sevis menüye :) )
Maalesef olmadı. Aslın da daha öncesin den teknik servis çağırmıştım. O servis menüsüne girmişti sanırsam, belki gece açıklardır diye az önce aradım. Açan olmadı yarın arayıp soracağım. O zaman size tekrar dönüş yapmam, uygun olur mu? Teşşekkürler.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Maalesef olmadı. Aslın da daha öncesin den teknik servis çağırmıştım. O servis menüsüne girmişti sanırsam, belki gece açıklardır diye az önce aradım. Açan olmadı yarın arayıp soracağım. O zaman size tekrar dönüş yapmam, uygun olur mu? Teşşekkürler.
Olur ,fark etmez ,ama ben genelde gece giriyorum foruma,girilen servis menüsü burada yayınlanan bir menüye benziyormuydı acaba merak ettim :)

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Televizyonunuzun sesini 0 oluncaya kadar kısın Ekrandaki mute yazısının rengi sarıya dönüşünceye kadar mute tuşuna basın. Arsından menü tuşuna basın ve servis menüsündesiniz. Ancak televizyonunuzun servis menüsütelevizyonun çalışma prensiplerini düzenleyen ayarlardır. Bilgi sahibi değilseniz olumsuz sonuçlarla karşılaşmamak için teknik destek alınız.

L Çevrimdışı

Lichten

Yeni Üye
2 Ara 2019
15
23
Televizyonunuzun sesini 0 oluncaya kadar kısın Ekrandaki mute yazısının rengi sarıya dönüşünceye kadar mute tuşuna basın. Arsından menü tuşuna basın ve servis menüsündesiniz. Ancak televizyonunuzun servis menüsütelevizyonun çalışma prensiplerini düzenleyen ayarlardır. Bilgi sahibi değilseniz olumsuz sonuçlarla karşılaşmamak için teknik destek alınız.
Dediğiniz olmadı, ama teknik servisi aradım. Adam ne yapacaksın, veremem ben sana dedi. Ama aldım. Bu nasıl servis anlayışıdır aklım almış değil. Servis menüsü bu şekil de

IMG_20191203_101849.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
acaba vestel üretimi değilmi, çok değişik servis menüsü var
vestel üretimleri standarttır, bu ürün menüsü sunny gibi geldi bana

L Çevrimdışı

Lichten

Yeni Üye
2 Ara 2019
15
23

acaba vestel üretimi değilmi, çok değişik servis menüsü var
vestel üretimleri standarttır, bu ürün menüsü sunny gibi geldi bana
Ne yapabiliriz peki, öneriniz nedir.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Umuta katılıyor ve android box cihazı almanızı tavsiye ediyoruz

L Çevrimdışı

Lichten

Yeni Üye
2 Ara 2019
15
23
Umuta katılıyor ve android box cihazı almanızı tavsiye ediyoruz
Anlıyorum ama malum, iyi bir TV box çok pahalı ben de iyi birşey istiyorum. F/p ürünü olarak gördüğünüz ve ya tavsiye ettiğiniz, bir ürün varsa beni aydınlatmanız beni memnun eder. Teşşekkür ederim ilginiz için

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri