Profilo smart tv im de netflix yok

L Çevrimdışı

Lichten

Yeni Üye
2 Ara 2019
15
23
Merhabalar arkadaşlar Profilo 50pa505e modeli bir tv ye sahibim, netflix ve birkçok uygulama içerisin de mevcut değil, kendi uygulama marketi de çok yetersiz kalıyor. Bir yolu var mıdır netflix ve ya farklı bir uygulama yüklemenin teşşekürler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Direk yüklenemez, modlama ile bazı cihazlarda açıyoruz fakat Vestel kendi markası hariç olan farklı isimli üretimlere netfilx vermiyor. android box cihazı tavsiye ederiz

L Çevrimdışı

Lichten

Yeni Üye
2 Ara 2019
15
23
Direk yüklenemez, modlama ile bazı cihazlarda açıyoruz fakat Vestel kendi markası hariç olan farklı isimli üretimlere netfilx vermiyor. android box cihazı tavsiye ederiz
Tv box almak istemiyorum aslın da hani, söz de smart TV o yüzden varsa yükleyebilme seçeneğim ya da farklı bir yol, onu demek istiyorum teşşekürler.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Televizyonda olsa bile 3 yıl içinde gidiyor.
Netflix vs kullanmak için illaki box alınıyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Televizyonda olsa bile 3 yıl içinde gidiyor.
Netflix vs kullanmak için illaki box alınıyor.
Aynen öyle, teknoloji gereği her gün Java, linux işletim sistemi destek çekiyor, ama android ve Windows tabanı daha geç destek çekiyor.
Modlama için D NetCaliber den yine de destek alınız.
Ayrıca ana kart modeli neydi ?

L Çevrimdışı

Lichten

Yeni Üye
2 Ara 2019
15
23
Aynen öyle, teknoloji gereği her gün Java, linux işletim sistemi destek çekiyor, ama android ve Windows tabanı daha geç destek çekiyor.
Modlama için D NetCaliber den yine de destek alınız.
Ayrıca ana kart modeli neydi ?
Bu konu da yardımınız, beni çok mutlu eder. Anakart modelini öğrenemedim TV hakkın da kısmına ve kullanma kılavuzuna baktım. Birşey bulamadım. Nereden öğrenebilirim teşşekkürler.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Menü veya ayarların açıldığı tuşa basıp, hemen 4 +7+2+5 tuşlarsan gelir :ok

L Çevrimdışı

Lichten

Yeni Üye
2 Ara 2019
15
23
Sende değildir,kumandanın fotosunu buraya ekle bakayım,göreyim kumandayı :)

IMG_20191203_022434.jpg
buyurun kuman da bu, umarım rahatsızlık vermiyorumdur. Güzel geceleriniz olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri