Profilo smart tv im de netflix yok

Lichten 

Aktif Üye
2 Ara 2019
13
3
19
Takipçiler
0
Merhabalar arkadaşlar Profilo 50pa505e modeli bir tv ye sahibim, netflix ve birkçok uygulama içerisin de mevcut değil, kendi uygulama marketi de çok yetersiz kalıyor. Bir yolu var mıdır netflix ve ya farklı bir uygulama yüklemenin teşşekürler.

fikoloji 

TFC Team
13 Eki 2018
5,410
113
Takipçiler
4
Direk yüklenemez, modlama ile bazı cihazlarda açıyoruz fakat Vestel kendi markası hariç olan farklı isimli üretimlere netfilx vermiyor. android box cihazı tavsiye ederiz

Lichten 

Aktif Üye
2 Ara 2019
13
3
19
Takipçiler
0
Direk yüklenemez, modlama ile bazı cihazlarda açıyoruz fakat Vestel kendi markası hariç olan farklı isimli üretimlere netfilx vermiyor. android box cihazı tavsiye ederiz
Tv box almak istemiyorum aslın da hani, söz de smart TV o yüzden varsa yükleyebilme seçeneğim ya da farklı bir yol, onu demek istiyorum teşşekürler.

Fet1735

Bronz Üye
25 Ağu 2018
411
63
Takipçiler
4
Televizyonda olsa bile 3 yıl içinde gidiyor.
Netflix vs kullanmak için illaki box alınıyor.

fikoloji 

TFC Team
13 Eki 2018
5,410
113
Takipçiler
4
Televizyonda olsa bile 3 yıl içinde gidiyor.
Netflix vs kullanmak için illaki box alınıyor.
Aynen öyle, teknoloji gereği her gün Java, linux işletim sistemi destek çekiyor, ama android ve Windows tabanı daha geç destek çekiyor.
Modlama için NetCaliber @NetCaliber den yine de destek alınız.
Ayrıca ana kart modeli neydi ?

Lichten 

Aktif Üye
2 Ara 2019
13
3
19
Takipçiler
0
Aynen öyle, teknoloji gereği her gün Java, linux işletim sistemi destek çekiyor, ama android ve Windows tabanı daha geç destek çekiyor.
Modlama için NetCaliber @NetCaliber den yine de destek alınız.
Ayrıca ana kart modeli neydi ?
Bu konu da yardımınız, beni çok mutlu eder. Anakart modelini öğrenemedim TV hakkın da kısmına ve kullanma kılavuzuna baktım. Birşey bulamadım. Nereden öğrenebilirim teşşekkürler.

TEKNOWEST 

TFC Team
23 Eyl 2018
2,738
113
45
Takipçiler
4
L @Lichten , kumandadan menü 4725 tuşlayın servis menüsü açılacak ekranın fotosunu ekleyin.

teraspy

The Emmi
TFC Team
26 Kas 2018
4,425
113
60
Takipçiler
4
Menü veya ayarların açıldığı tuşa basıp, hemen 4 +7+2+5 tuşlarsan gelir :ok

Üst Alt