Profilo smart tv im de netflix yok | Tavsiye FORUMU

Profilo smart tv im de netflix yok

Lichten

Aktif Üye
2 Aralık 2019
13
20
Merhabalar arkadaşlar Profilo 50pa505e modeli bir tv ye sahibim, netflix ve birkçok uygulama içerisin de mevcut değil, kendi uygulama marketi de çok yetersiz kalıyor. Bir yolu var mıdır netflix ve ya farklı bir uygulama yüklemenin teşşekürler.

fikoloji 

Youtube; Vesteloji
TFC Team
13 Ekim 2018
10,155
Direk yüklenemez, modlama ile bazı cihazlarda açıyoruz fakat Vestel kendi markası hariç olan farklı isimli üretimlere netfilx vermiyor. android box cihazı tavsiye ederiz

Lichten

Aktif Üye
2 Aralık 2019
13
20
Direk yüklenemez, modlama ile bazı cihazlarda açıyoruz fakat Vestel kendi markası hariç olan farklı isimli üretimlere netfilx vermiyor. android box cihazı tavsiye ederiz
Tv box almak istemiyorum aslın da hani, söz de smart TV o yüzden varsa yükleyebilme seçeneğim ya da farklı bir yol, onu demek istiyorum teşşekürler.

fikoloji 

Youtube; Vesteloji
TFC Team
13 Ekim 2018
10,155
Televizyonda olsa bile 3 yıl içinde gidiyor.
Netflix vs kullanmak için illaki box alınıyor.
Aynen öyle, teknoloji gereği her gün Java, linux işletim sistemi destek çekiyor, ama android ve Windows tabanı daha geç destek çekiyor.
Modlama için D @Daidalos den yine de destek alınız.
Ayrıca ana kart modeli neydi ?

Lichten

Aktif Üye
2 Aralık 2019
13
20
Aynen öyle, teknoloji gereği her gün Java, linux işletim sistemi destek çekiyor, ama android ve Windows tabanı daha geç destek çekiyor.
Modlama için D @Daidalos den yine de destek alınız.
Ayrıca ana kart modeli neydi ?
Bu konu da yardımınız, beni çok mutlu eder. Anakart modelini öğrenemedim TV hakkın da kısmına ve kullanma kılavuzuna baktım. Birşey bulamadım. Nereden öğrenebilirim teşşekkürler.

TEKNOWEST 

TFC Team
23 Eylül 2018
5,068
45
L @Lichten , kumandadan menü 4725 tuşlayın servis menüsü açılacak ekranın fotosunu ekleyin.