philps azur hangi model?

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Geçen hafta tefal ütü aldım vatan'dan.. aslında kiralıyoruz.. 2 -3 sene sonra at yerine yenisini al.. ilki philips azur' du.. 20 seneye yakın gitti.. arabalar da aynı.. kullan kullan sat.. bas çıkar sat.. bas çıkar sat.. fabrikasyon.. nasıl olsa alıcı var..:)... yaş geldi 60 ama o ütü benimle eskimez.. tüketim topluluğu olmanın dayanılmaz cazibesi..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Geçen hafta tefal ütü aldım vatan'dan.. aslında kiralıyoruz.. 2 -3 sene sonra at yerine yenisini al.. ilki philips azur' du.. 20 seneye yakın gitti.. arabalar da aynı.. kullan kullan sat.. bas çıkar sat.. bas çıkar sat.. fabrikasyon.. nasıl olsa alıcı var..:)... yaş geldi 60 ama o ütü benimle eskimez.. tüketim topluluğu olmanın dayanılmaz cazibesi..
Aynen katılıyorum sevgili hkn40 ,onun için ütü denilen cihaza çok para yatırmaya değmez,en iyi "marka" da, en kötüsü de aynı zaten,sadece kullanıcısı değişiyor,araba değilki bu,"benimki 220 yapıyor, onunkki 160 bile yapamıyor" denilsin,sonuçta 2000-2500 W ile ısınıp,elle itekleniyor :)

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Aynen katılıyorum sevgili hkn40 ,onun için ütü denilen cihaza çok para yatırmaya değmez,en iyi "marka" da, en kötüsü de aynı zaten,sadece kullanıcısı değişiyor,araba değilki bu,"benimki 220 yapıyor, onunkki 160 bile yapamıyor" denilsin,sonuçta 2000-2500 W ile ısınıp,elle itekleniyor :)

Teşekkür ederim arkadaşıma.. Saygılar, selamlar..

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
35
tefalden memnunmusun?phılıps azur 20 sene dayandıysa iyi ozaman.yani neden tekrar phılısp değil de tefal aldınız?
bizim eski ütü ihlast an almıştık.hep kabloları kopmaya başlamıştı

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
tefalden memnunmusun?phılıps azur 20 sene dayandıysa iyi ozaman.yani neden tekrar phılısp değil de tefal aldınız?
bizim eski ütü ihlast an almıştık.hep kabloları kopmaya başlamıştı

Azur pahalıydı ve tefal de indirimdeydi.. güzel yani, iş görüyor, fena değil.. yine de parası olana azur tavsiye ederim..

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
35
Azur pahalıydı ve tefal de indirimdeydi.. güzel yani, iş görüyor, fena değil.. yine de parası olana azur tavsiye ederim..
20 sene dayanıyorsa ve çamaşırları da zarar vermeden iyi ütülüyorsa bende hiç düşünmedim alayım :)
olumsuz kullanıcı yorumlarını okuyunca kafam karışıyor

E Çevrimdışı

ezgii95

Yeni Üye
31 Tem 2019
6
29
merhabalar, philips elektrikli ev aletleri konusunda baya iyi özellikle ütülerde. ben şuan bunu kullanıyorum. hem hafif hemde buharı baya iyi. ayrıca kireci içinden dökebiliyorsunuz. kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim.

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
35
merhabalar, philips elektrikli ev aletleri konusunda baya iyi özellikle ütülerde. ben şuan bunu kullanıyorum. hem hafif hemde buharı baya iyi. ayrıca kireci içinden dökebiliyorsunuz. kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim.
merhaba öneriniz için teşekkürler

ben tekzen internet sitesinden GC4938/20 modelini siparişini verdim.fiyatı 600 tl yazıyordu.diğer sitelere göre biraz pahalı.aancak 9 taksit yaptığından tercih ettim.ayrıca hopide 53 paracağım vardı.bunu %50 daha dğerli kullanarak 80 tl indirimle yani hopi kullanarak topklam 520 tl ye satın almış bulunmaktayım,şuan baktım fiyatı orada 659 tl olmuş. modeli 680 tl ye satılıyor.aralarında çok fark varmı bilmiyorum
şimdi birde bana ütü masası gerek.onada karar verebilsem çok iyi olacak :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ütü masası olarakda bunu almayı düşünüyorum.sizce nasıl.?

E Çevrimdışı

ezgii95

Yeni Üye
31 Tem 2019
6
29
sağlam görünüyor ütü masası :) göründüğü gibi gelirse problem yaşamazsınız bence

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
35
sağlam görünüyor ütü masası :) göründüğü gibi gelirse problem yaşamazsınız bence
arkadaşa gösterdim bacakları sağlam gözükmüyor dedi :)
boya vermemesi için açık tek renk kullanmamı önerdi,
bu şekilde konuşunca almaktan vazgeçtim.hala arayış içersindeyim :)

E Çevrimdışı

ezgii95

Yeni Üye
31 Tem 2019
6
29
arkadaşa gösterdim bacakları sağlam gözükmüyor dedi :)
boya vermemesi için açık tek renk kullanmamı önerdi,
bu şekilde konuşunca almaktan vazgeçtim.hala arayış içersindeyim :)
benim evdeki parex marka. çok sıkıntı çıkarcağını düşünmüyorum acayip dandik olmadıktan sonra. önemli olan bence masanın örtüsü. kıyafete zarar vermemesi açısından.

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
35
benim evdeki parex marka. çok sıkıntı çıkarcağını düşünmüyorum acayip dandik olmadıktan sonra. önemli olan bence masanın örtüsü. kıyafete zarar vermemesi açısından.
örtü renkli .boya vermıyor mu?
çoğu ütü masası kullanı yorumlarında bacak kısmının sallandığı söyleniyor
şuan çok satılan yeni nesilbir tane ütü masası var.ama pahalı.bundan alsammı diye karar veremedim:)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
örtü renkli .boya vermıyor mu?
çoğu ütü masası kullanı yorumlarında bacak kısmının sallandığı söyleniyor
şuan çok satılan yeni nesilbir tane ütü masası var.ama pahalı.bundan alsammı diye karar veremedim:)
Oooo,motorlu masa :)
Bunda özellikle pantolon güzel ütülenir ,tabii kumaşı iyi çekiyorsa tabana. Bu arada iyi elektrik harcar düşündüğüm gibiyse...
Ütü masası bezleri boya çıkartmaz bildiğim kadarıyla ,ama üzerine yanmaz örtü kaplayabilirsiniz metro marketlerde vardı bir zamanlar ,daha uzun dayanır ama alttaki süngerini (masanın üstündeki) arada değiştirin, çünkü zamanla sertleşir,masanın şekli kumaşa geçer (baskı makinası görevi görür) ,kalın sünger tercih edilmemeli ,ama mesela ben ,yan daireye eşya taşıyanlardan yırtık , eşya sardıkları bezden istemiştim şu battaniye gibi olan ,verdiler,onu kapladım masaya daha iyi oldu ,çok uzun zamandır kullanıyor hanım,örtü bize sıkıntı çıkartmadı daha :)

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
35
Oooo,motorlu masa :)
Bunda özellikle pantolon güzel ütülenir ,tabii kumaşı iyi çekiyorsa tabana. Bu arada iyi elektrik harcar düşündüğüm gibiyse...

Ütü masası bezleri boya çıkartmaz bildiğim kadarıyla ,ama üzerine yanmaz örtü kaplayabilirsiniz metro marketlerde vardı bir zamanlar ,daha uzun dayanır ama alttaki süngerini (masanın üstündeki) arada değiştirin, çünkü zamanla sertleşir,masanın şekli kumaşa geçer (baskı makinası görevi görür) ,kalın sünger tercih edilmemeli ,ama mesela ben ,yan daireye eşya taşıyanlardan yırtık , eşya sardıkları bezden istemiştim şu battaniye gibi olan ,verdiler,onu kapladım masaya daha iyi oldu ,çok uzun zamandır kullanıyor hanım,örtü bize sıkıntı çıkartmadı daha :)
Motorlu masa nasil oluyor bilmiyorum.benim 2-3 parca birsey.kirisiyor diye gomlek giymiyordum.artik giyebilirim?bu masayida alirsam toplam 900 tl vermiş olcagim.battim?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt