philps azur hangi model?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Motorlu masa nasil oluyor bilmiyorum.benim 2-3 parca birsey.kirisiyor diye gomlek giymiyordum.artik giyebilirim?bu masayida alirsam toplam 900 tl vermiş olcagim.battim?
Burada yazıyor işte,senin verdiğin linkte :)
Buhar Emiş Fonksiyonu (burada 1)
Hava Yastığı Özelliği (burada 2)
Ütüleme Yüzeyi Isıtma Özelliği (burası da masa ısıtmalı diyor :) )
1 ve 2 = sanırım hem emiş yapıyor hemde üflüyor.

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
Burada yazıyor işte,senin verdiğin linkte :)
Buhar Emiş Fonksiyonu (burada 1)
Hava Yastığı Özelliği (burada 2)
Ütüleme Yüzeyi Isıtma Özelliği (burası da masa ısıtmalı diyor :) )
1 ve 2 = sanırım hem emiş yapıyor hemde üflüyor.
Elektrik 0.2 kw satte 0.08 tl yakiyormuş.agirligi 11 kg .bu ağirlik fazla degil mi:) saga sola tasimasi zor gözükuyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Elektrik 0.2 kw satte 0.08 tl yakiyormuş.agirligi 11 kg .bu ağirlik fazla degil mi:) saga sola tasimasi zor gözükuyor
Zaten yarı profesyoneldir o sehpa ,genelde terzilerin tercihidir,bir yere koyacaksın ve orada bırakacaksın bu masayı :) ,bence gerek yok ama alırken ön kısmına dikkat et,fazla geniş olmasın ,pantolon rahat girsin ön kısımdan :ok

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
Zaten yarı profesyoneldir o sehpa ,genelde terzilerin tercihidir,bir yere koyacaksın ve orada bırakacaksın bu masayı :) ,bence gerek yok ama alırken ön kısmına dikkat et,fazla geniş olmasın ,pantolon rahat girsin ön kısımdan :ok
o değil de tekzenden aldığım ütüyü yurtiçi kargo adresime teslim etmedi.şubeden almamı beklediler.inadı bırakıp bugün almaya gittim ,geri yollamışlar
tekzeni aradım ilgilenmediler.çok para verdiğime pişman olmuştum ama yine kaldım ütüsüz :)

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
hocam bu ütü masası benim işi,mi görür mü.
ütüyü tekrar sipariş edip istediğim adresten aldım ama şimdi masada karar veremedim :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt