Philips Tv 2020 & 2021

Y Çevrimdışı

yigit

Yeni Üye
15 Eki 2018
22
32
O fiyat kesinlikle yanlıştır Kardeşim. 65 oled 13 bin asla olamaz bide yeni model İnşaallah dediğiniz fiyat olur ben de TV bakıyorum Çünkü
15 güne kadar gelcekmiş eğer denildiği fiyattan gelirse burada paylaşım yaparım sizde alırsınız
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

basitçe şöyle bir cevap vermek gerekirse...

bu alacağınız bir OLED TV,inanın bana alacağınız bir "LCD" den çok daha az sıkıntısız olacaktır!

ANCAK şunu da unutmayın sakın;bu meretlerin hepsi de RİSK lere açıktır!

...yaw kardeşim ben o zaman parayı basayım rakam da hiç önemli değil bana bir panel gösterin alayım...
derseniz o da hiç bir işe yaramıyor çünkü burada PARA geçmiyor!

Bunu üretenler aetık bu işi teknolojinin ilerlemesi adına veya bir şeyler bulalım da bunu üretelim v.sv.s
bunları hiç kimse artık düşünmüyor,ayrıca sahada ne Alman kaldı nede "capon",Kore li zaten gerçek mana da
bir mok bulduğu yok ama hepsini ben buldum der,yani yerseniz!

"TV" işi artık ayağa düştü,bir tek OLED var burada vaziyeti o da biraz kurtarıyor,TFT-LCD ler ise gebermiş
teknoloji!

OLED de hiç bir ortada yok hala bunu adam gibi on numara üretecek,çünkü böyle teknoloji henüz yok!

Bu işlerin bulucusu/anası-babası v.s yani bu işlerin gerçek Kralı SHARP bile,OLED işine girmedi,NEDEN???

Sony,genel de bilinmez,OLED lerin ilk üreticisi ve de bunun bir başka kralı ama o sonra "yemedi" deyip
sahadan çekildi!

Panasonic kaldı bir tek,ama o daha panelini bile üretemiyor(daha doğrusu o işe yatırım yapmıyor zira Çin li
onun da ağzına mıçar OLED işinde ve "maliyet" sebebiyle zaten Çin li herkesi saha dan siliyor!

"Çin" li,OLED işine yeni girdi ama pir girdi,yakında herifler ucuz OLED ler çıkarabilir! ama artık onlar da uyandı
ucuza mal yok diyorlar!

TCL öyle,SkyWorth öyle bu herifler OLED de kötü geliyorlar ama ben fiyatlarına bakıyorum,istediği kadar kötü gelsinler
fiyatları bana tatlı gelsin

Not;.....LED türü bir sürü yeni nesil paneller geliştirildi ama hiç birisi sahaya çıkamadı çünkü adamların hepsi
Dükkan kapadılar("caponlar" dan bahsediyorum) OLED bunlar içinde tabiri caizse en kolay en dandik en ucuz v.s olanı
ama sahada tek kalınca fiyatı acaip şişti!

++

Oledlerin fiyatını herifler öyle bir dengeliyorlar ki her zaman ciddi pahalı oluyor özellikle bizde!
Oled paneller "TL" bazında,10 kağıdın altında olursa o zaman hemen herkes bir şekilde bu meretleri alır!

Ama öyle olmuyor çünkü üreticiler bir şekilde normal LCD lerden çok dafa fazla malı götürüyorlar!

sonuç da geriye tek ümit çin linin OLEd işine girip fiyatlarını aşağıya çekmesi gerekiyor,bu da görünürde
çok zor yaw,herifler de acaip hırs var,fazla parayı koyacak yer bulamıyorlar bu dünyada,hala paso üretim
paso dolar deposu abi bir yeter yaw:hihi

abi peki lg ile philips oled panelleri aynı mı ben aslında samsung qled almayındüşünüyordum bu ürünün fiyatı uygun geldi o yüzden oled e yöneldim

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
UK pazarı fiyatları böyle açıklanmış!

48" £ 1800
55" £ 2000
65" £ 2700

ancak orada bu fiyatlar bir kaç hafta içinde kafadan %5/10 düşüyor!

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
15 güne kadar gelcekmiş eğer denildiği fiyattan gelirse burada paylaşım yaparım sizde alırsınız
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

abi peki lg ile philips oled panelleri aynı mı ben aslında samsung qled almayındüşünüyordum bu ürünün fiyatı uygun geldi o yüzden oled e yöneldim

evet şimdilik aynı
LGD üretiyor bunlar(Kore)

bahsettiğin Samsung Q-LED ise bildiğimiz LCD paneldir OLED değildir! karıştırma bunu
10/15 arasına çıkan adam OLED alsın bence daha iyi

Y Çevrimdışı

yigit

Yeni Üye
15 Eki 2018
22
32
evet şimdilik aynı
LGD üretiyor bunlar(Kore)

bahsettiğin Samsung Q-LED ise bildiğimiz LCD paneldir OLED değildir! karıştırma bunu
10/15 arasına çıkan adam OLED alsın bence daha iyi

10 bin gözden çıkarmıştım eğer 13 gibi olursa philips biraz daha zorlayıp onu alırım teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.. birde bu philips in android olması sakıncası var mı

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
"10" kağıt bana göre artık bu saat den sonra bir LCD panel çok fazla!
benim limitim 5 kağıt dır LCD ler için hadi sen bilemedin 1/2 kağıt daha
koyabilirsin! üstüne zırnık dahi vermem:hihi

OLED ler ise hala epeyi pahalı,ancak bir model eskiyince fiyatı oldukça
güzel yerlere arada düşebiliyor,arada 10 kağıdın altına da bulunabiliyor
böyle olunca arada Grundig/Arçelik OLED ler de böyle düşebiliyor ama
ortalama 55 lik OLED ler 12/13-15/16 arası gibi

Sony ve Philips ler Android9PIE kullanıyor,ancak bunların BOX lar haricin de
özellikle TV ler de çok sağlıklı çalıştığı söylenemez,bu biraz da kullanıcının
ne istediğine veya neşer yaptığına v.s bağlıdır!
Örneğin her zaman BOX kullanırım ve tavsiyem de bu yönderdir,herkes kendi
işini yapmalıdır,sistem de ne kadar çok farklı sistemler olması özellikle TV lerde
bir şekilde sıkıntılı olmaktadır!

yani buna "sakınca" vardır gibi dememek lazım bence,kullanıcının bu konuda ki
isteklerine göre bu durum değişiyor

Y Çevrimdışı

yigit

Yeni Üye
15 Eki 2018
22
32
"10" kağıt bana göre artık bu saat den sonra bir LCD panel çok fazla!
benim limitim 5 kağıt dır LCD ler için hadi sen bilemedin 1/2 kağıt daha
koyabilirsin! üstüne zırnık dahi vermem:hihi

OLED ler ise hala epeyi pahalı,ancak bir model eskiyince fiyatı oldukça
güzel yerlere arada düşebiliyor,arada 10 kağıdın altına da bulunabiliyor
böyle olunca arada Grundig/Arçelik OLED ler de böyle düşebiliyor ama
ortalama 55 lik OLED ler 12/13-15/16 arası gibi

Sony ve Philips ler Android9PIE kullanıyor,ancak bunların BOX lar haricin de
özellikle TV ler de çok sağlıklı çalıştığı söylenemez,bu biraz da kullanıcının
ne istediğine veya neşer yaptığına v.s bağlıdır!
Örneğin her zaman BOX kullanırım ve tavsiyem de bu yönderdir,herkes kendi
işini yapmalıdır,sistem de ne kadar çok farklı sistemler olması özellikle TV lerde
bir şekilde sıkıntılı olmaktadır!

yani buna "sakınca" vardır gibi dememek lazım bence,kullanıcının bu konuda ki
isteklerine göre bu durum değişiyor
Teşekkürler güxel bilgileriniz için o zaman ben bu cihazı alıyorum fiyat uçuk gelirse vestel o led alırım o zaman ?

mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
49
Teknolojisiyle etkileyen Philips Tv inceleme - Philips 58PUS8505/62
ShiftDelete.Net'in reklam gibi incelemesi :)

Son düzenleme:
albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
TPV nin panellerini size tavsitem UK deki AVF den ilgili başlıklarını bularak gerçek "kullanıcı" yorumlarını
okumanızdır,ben biraz okudum,ama fazla açmadı bu muhabbetler:kiskis
Orada harbi bilgiler ve doğru kullanıcı yorumları bolca vardır,böyle "marketing" türü işlere geçit zaten
vermezler,bunları net den takip edebilrisiniz özellikle YT den...

TPV nin atacak tek bir tane mermisi kalmış bu dünyada,onu da Avrupa için saklıyor!

"The One" diye sallıyorlar hatta HiEnd v.s demişler iyide senin 9x serin bile gerçek manada HiEnd değilki!
abi sen de 100Hz lik mal yok gibi yaw,FALD yok çakma dimming sistemin var homojenite kötü(kimilerinde)
v.s v.s ama paso reklamın var!

Ben bu işte sıkıldım ama gelin OLED lere taklın diyorlarsa ona eyvallah derim ama bu LCD leri çok sıradan
vede pahalı!

Şu TCL de çıksa da ona göre kimileri net tavır alsa

mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
49
TPV nin panellerini size tavsitem UK deki AVF den ilgili başlıklarını bularak gerçek "kullanıcı" yorumlarını
okumanızdır,ben biraz okudum,ama fazla açmadı bu muhabbetler:kiskis
Orada harbi bilgiler ve doğru kullanıcı yorumları bolca vardır,böyle "marketing" türü işlere geçit zaten
vermezler,bunları net den takip edebilrisiniz özellikle YT den...

TPV nin atacak tek bir tane mermisi kalmış bu dünyada,onu da Avrupa için saklıyor!

"The One" diye sallıyorlar hatta HiEnd v.s demişler iyide senin 9x serin bile gerçek manada HiEnd değilki!
abi sen de 100Hz lik mal yok gibi yaw,FALD yok çakma dimming sistemin var homojenite kötü(kimilerinde)
v.s v.s ama paso reklamın var!

Ben bu işte sıkıldım ama gelin OLED lere taklın diyorlarsa ona eyvallah derim ama bu LCD leri çok sıradan
vede pahalı!

Şu TCL de çıksa da ona göre kimileri net tavır alsa
Hocam bunların hepsi anlaşmış gibi 100 hz i bıraktılar sadece bir iki markada bir iki model de kaldı,halbuki üretime devam ediyorsun neden 100 hz i kaldırıyorsun.
Hadi FALD dı da geçtim onu isteyen gitsin Oled baksın zaten.Ama led tv lerde 1 - 2 seride 100 hz olmalı.Enterpolasyonla bunu halletmeye çalışıyorlar ama aynı şey değil tabiki.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
Her zaman dediğim şudur,artık TFL-LCD işi bitti! bundan öteye köy yok,zaten yolu da yok yaw:kiskis

sürekli "çakma" tabir edeceğimiz sistemler bulup(HW yerine tabiki) sonra da bizim RUS u çağırıp
gel buna bir şeyler yap diyorlar,al sana süper LCD oldu bitti,fiyatlar tam manyak özellikle 65 üstünde
kafa sıyırtan ikinci el Araba parasına satılan paneller var üstelik "LCD" ülen o paraya bari OLED satın:haha1

Ancak 8505 ile bu herifler iş yaparlarmı dersen,ben sanmıyorum! biraz kaliteden anlayan veya isteyen
adam daha da pahalı olsa zaten Sony/Samsung a yazılacaktır! FALD da var,100Hz de var v.s

ama bu 8505 in 50 liğini bana 3.5 kağıt dan verirlerse o zaman alabilirim,boşuna gidip teşhir 5 kağıda Grundig
9800 aramam yaw:haha

mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
49
Her zaman dediğim şudur,artık TFL-LCD işi bitti! bundan öteye köy yok,zaten yolu da yok yaw:kiskis

sürekli "çakma" tabir edeceğimiz sistemler bulup(HW yerine tabiki) sonra da bizim RUS u çağırıp
gel buna bir şeyler yap diyorlar,al sana süper LCD oldu bitti,fiyatlar tam manyak özellikle 65 üstünde
kafa sıyırtan ikinci el Araba parasına satılan paneller var üstelik "LCD" ülen o paraya bari OLED satın:haha1

Ancak 8505 ile bu herifler iş yaparlarmı dersen,ben sanmıyorum! biraz kaliteden anlayan veya isteyen
adam daha da pahalı olsa zaten Sony/Samsung a yazılacaktır! FALD da var,100Hz de var v.s

ama bu 8505 in 50 liğini bana 3.5 kağıt dan verirlerse o zaman alabilirim,boşuna gidip teşhir 5 kağıda Grundig
9800 aramam yaw:haha
Hocam sen de 3.5 a kitledin milleti :haha

mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
49
Philips TV Remote Uygulaması

Resmi: Philips TV Remote 2.0 uygulaması yayınlandı
Philips Tv Remote uygulamasının 2.0 sürümü yayınlandı.

Philips TV Remote Uygulaması 2.0

Bu uygulama, 2019'dan itibaren Philips Smart TV'lerle tam uyumludur ve eski TV'ler için bazı uyumluluklar sunar. En iyi performans için, TV'nizde en yüklü olduğundan emin olun .

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt