Philips S1030/04 Aquatouch Tıraş Makinesi 69 TL

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Benim de aynı şekilde dün verilmiş
Edit 14:30 itibariyle teslim aldım

15751137664495302902661580978780.jpg

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Askerlik haricinde daha hiç jiletle traş olmadım,askere gitmeden önce almıştım philips,halen kullanıyorum,bıçak değiştirmedim hiç,ama eski mal tabii,taş gibi mübarek,birde indirimden şarjlı almıştım,AT610 modeli,oğluma verdim o kullanıyor :)
Alanlar için,hayırlı olsun,güle güle kullanın,eğer boyunda kızarıklık yaparsa ,traştan önce talk pudra sürün(kuru traş olacaksanız) ,hassas ciltlerde kızarıklık yapıyor ama kesin memnun olursunuz,talk pudrayı unutmayın :ok

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
İlk denemesini az önce yaptım ve oldukca başarılı bir ürün , çene ve boyun tarafındada en ufak sorun yaşamadım , seni 69 TL ye aldığımız için kusura bakma artık Philips ?

P Çevrimdışı

Pakito

Yeni Üye
5 Kas 2019
24
40
bu kuponu sanırım herkese vermediler o gün ben baktığımda bana 300 tl limitli kupon vermişti.. en az 300tl alışveriş yapmak gerekiyordu.

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Benim için çok komik bir deneyim oldu. Önce kuru tras oldum. Baktım etrafta kıl tüy göremedim . Sonra baktım içine biriktiriyormus ? sonra üstüne ıslak geçtim . Birde temizleme olayını biraz da çekine korka netten bakarak yaptım . Bütün bunlardan sonra ya bunla kim ugrascak dedim ama sanırım gece vardiyasina giderken bunu ıslak kullanım ile kullanacağım .. zamanla alışacağım heralde ..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Benim için çok komik bir deneyim oldu. Önce kuru tras oldum. Baktım etrafta kıl tüy göremedim . Sonra baktım içine biriktiriyormus ? sonra üstüne ıslak geçtim . Birde temizleme olayını biraz da çekine korka netten bakarak yaptım . Bütün bunlardan sonra ya bunla kim ugrascak dedim ama sanırım gece vardiyasina giderken bunu ıslak kullanım ile kullanacağım .. zamanla alışacağım heralde ..
Alıştıktan sonra birdaha jilet kullanacağını sanmıyorum :)

Senin adında herkese yazayım :
Temizleme konusu aslında çok basit,kafayı çıkartıp hafifçe vurmak yeterli,oğlum da yıkıyordu kafayı,gördüğümde "hafifçe vur,sonra fırçasıyla süpür,çok basit" dedim,"yap bakayım" dedi ,aldım yaptım,"çok basitmiş" dedi :)
birde ortadaki düğmeyle bıçakları ve eleği(elek önemli,dikkat edilmeli,en üstteki delikli parça) çıkartıp da gösterdim,"bunu da ayda1 mutlak yap" diye,
Ayrıca uzun süre kullanılmıyacaksa,yağı varsa kendi yağıyla 1-2 damla yoksa ince makine yağı alınıp elekten yağlanmalı ve yağladıktan sonra çalıştırılmalı,1-2 damlayı geçmeyin, ince yağı evde dikiş makinası varsa oradan kullanabilirsiniz :)

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Alıştıktan sonra birdaha jilet kullanacağını sanmıyorum :)

Senin adında herkese yazayım :
Temizleme konusu aslında çok basit,kafayı çıkartıp hafifçe vurmak yeterli,oğlum da yıkıyordu kafayı,gördüğümde "hafifçe vur,sonra fırçasıyla süpür,çok basit" dedim,"yap bakayım" dedi ,aldım yaptım,"çok basitmiş" dedi :)
birde ortadaki düğmeyle bıçakları ve eleği(elek önemli,dikkat edilmeli,en üstteki delikli parça) çıkartıp da gösterdim,"bunu da ayda1 mutlak yap" diye,
Ayrıca uzun süre kullanılmıyacaksa,yağı varsa kendi yağıyla 1-2 damla yoksa ince makine yağı alınıp elekten yağlanmalı ve yağladıktan sonra çalıştırılmalı,1-2 damlayı geçmeyin, ince yağı evde dikiş makinası varsa oradan kullanabilirsiniz :)
teraspy teraspy hocam siz daha çok kuru kullanim mı tercih ediyorsunuz .. ben memur olduğum için trasa dikkat ediyoruz da ?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Ben kuru tıraş oluyorum , hiç sevmiyorum ıslak tıraşı köpüktü , suydu felan ? kuru olarak ben gayet rahat tıraş oluyorum , kuru varken neden ıslak tercih edilir ki ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri