PHILIPS PUS6262 (6002) Ambilıght TV İnceleme Konusu

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Eline sağlık üstadım. Kim ne derse desin, bu namısızlar amblight özelliğini iyi bulmuşlar, pavyonvari takılırız:kop:krotey:polis

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Eline sağlık üstadım. Kim ne derse desin, bu namısızlar amblight özelliğini iyi bulmuşlar, pavyonvari takılırız:kop:krotey:polis

Abi aynı fikirdeyiz, bana renk olsun caf caf olsun :kop

Yalnız hatun 2 saat sonra ''Adocum bu nedir yaaa gözlerim ağrıdı benim, arka plan bi karanlık bi aydınlık gözlerimi alıyor'' diye isyan etti :kiskis

Tabi ben etkiyi gözlemleyebilmek adına ambi ayarlarını yukarılara asıldıkça asıldım çaktırmayın :kiskis

İşin şakası uzun vadede göz yoruyor nımıssız

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Bunlar gniş evlere iyi gider diye düşünüyorum.Bizim ev mesela, geniş ama, tv nin duracağı bölüm geniş değil. O sebepten aynı şikayetten muzdarip olabiliriz. 3 taraflı nasıl oluyor acaba, birde yanlarına bağlanan ışıklı soundbar tarzı ayaklı yapmış adamlar, tam cümbüş:krokop:cal:krotey

6 Çevrimdışı

6tuncay2

Yeni Üye
6 Tem 2018
1
35
Adem Helvacı Ado hocam kolay gelsin biz youtubeden konusmustuk simdi uye olayim dedim:)agustosta evlenicem de bu tv den almayı dusunuyorumdum elazığ carșı merkezde 2999 tl ye satiliyo internetten almayi dusunuyorum.merak ettigim acaba ıșık özelligi istedigimiz zaman kapaniyor mu bide cok elektirik harcta mi o:) tv sesinden cızırtı geliyo demissiniz de genel olarak ses goruntuden memnunmusunuz acaba cok soru sordum ama malum yeni eve alinacak tum esyalarimi arastiriyorum kusura bakmayin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem Helvacı Ado hocam kolay gelsin biz youtubeden konusmustuk simdi uye olayim dedim:)agustosta evlenicem de bu tv den almayı dusunuyorumdum elazığ carșı merkezde 2999 tl ye satiliyo internetten almayi dusunuyorum.merak ettigim acaba ıșık özelligi istedigimiz zaman kapaniyor mu bide cok elektirik harcta mi o:) tv sesinden cızırtı geliyo demissiniz de genel olarak ses goruntuden memnunmusunuz acaba cok soru sordum ama malum yeni eve alinacak tum esyalarimi arastiriyorum kusura bakmayin
Selamlar; Hoşgeldin forumumuza, Youtube dan ziyade burada daha yüksek düzeyde bilgi paylaşımı oluyor, ytb video anlamında avantaj ancak soru cevap sohbet konusunda yetersiz kalıyor maalesef.

Size orada cevap yazmıştım :ok

selfmachine Çevrimdışı

selfmachine

Aktif Üye
9 Eki 2018
59
41
Yaklaşık bir yıldır bu tv'yi kullanıyorum. Renk konusunda gerçekten muhteşem. Bana göre eksi yönleri ses kalitesinin düşük olması ve smart tv uygulamalarının yetersizliği. Ambilight özelliği çok başarılı. Eve gelen herkesi mutlaka etkiliyor. Televizyon kapalıyken de bu özelliği gece lambası olarak kullanıyorum.

Kendi uydu alıcısını sadece deneme amaçlı kullanmıştım. Kanal geçişlerinin yavaş olması, kumandanın geç tepki vermesi... vs harici uydu alıcı kullanmaya yönlendirdi. Genel olarak memnun olduğum bir tv olmasıyla birlikte birkaç negatif özelliklerini göz ardı edersek kesinlikle alınabilecek bir ürün.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yaklaşık bir yıldır bu tv'yi kullanıyorum. Renk konusunda gerçekten muhteşem. Bana göre eksi yönleri ses kalitesinin düşük olması ve smart tv uygulamalarının yetersizliği. Ambilight özelliği çok başarılı. Eve gelen herkesi mutlaka etkiliyor. Televizyon kapalıyken de bu özelliği gece lambası olarak kullanıyorum.

Kendi uydu alıcısını sadece deneme amaçlı kullanmıştım. Kanal geçişlerinin yavaş olması, kumandanın geç tepki vermesi... vs harici uydu alıcı kullanmaya yönlendirdi. Genel olarak memnun olduğum bir tv olmasıyla birlikte birkaç negatif özelliklerini göz ardı edersek kesinlikle alınabilecek bir ürün.

Yorumunuz için teşekkür ederim zira kullanıcı deneyimleri forumumuzda çok önem verdiğimiz bir husus.
Genel kullanıcı memnuniyet düzeyi, bir ürünün alınabilirliğinde en önemli etkendir benim gözümde :ok

Geri
Üst Alt