PHILIPS PUS6262 (6002) Ambilıght TV İnceleme Konusu

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar Merhaba;

Bu konu başlığımızda sizlere, PHILIPS PUS6262 (6002) model tv miz hakkında bilgiler vereceğim.

PHILIPS marka tv ler hakkında daha önce de defalarca bilgilendirme konuları açmış olsak da, bazı negatif söylemlerimizi destekleyebilmek adına bu canlı canlı inceleme konusu isabet oldu diyebilirim.

Öncelikle belirteyim benim gibi renk hayranı ve renkli ışıklandırmaları oldukça seven birisi olarak bu TV tam bir biçilmiş kaftan, Kim ne derse desin ambilıght özelliği ciddi etki yaratıyor insan üzerinde. Lakin bu modelde ambi özelliğinin sadece iki yollu olmasını eksiklik olarak gördüğümü belirtmek isterim, Klasik satış pazarlama taktiklerine kurban gitmiş bir model olarak nitelendirmekte sakınca görmüyorum. :ok

Televizyonumuzun kolisi standart güvenlik önlemlerine sahip, ürün içerisinden duvar askı aparatı ve şaşırtıcı şekilde Kullanım kılavuzu çıkmaması enteresan. Kumandası bundan 5 yıl önceki PHILIPS kumandası nasılsa öyle diyebilirim zira NETFLİX butonu ve biraz daha yayvanlaştırılması dışında bir değişiklik yok :ok

Ses konusu bende biraz hayal kırıklığı oldu zira speaker box olması nedeniyle beklentimi yüksek tutmuştum. Ancak yüksek seste ciddi hissedilir şekilde vibrasyon yapıyor ve hatta bir ara sağ hoparlörden bir cazırtı sesi geldi ve ''Aha gitti'' dedim ki neyse bir şey olmamış, Bu arada Bas ayarı 10 kademenin 8 indeydi bu nedenle vibrasyon için ürüne çok suçlayıcı bir yazı yazmak istemiyorum, hangi markada bunu yapsak aynı sonucu alıyoruz zaar, asıl sorun ise tizler en sonda ve bas ayarını da 6 ya indirmiş olmama rağmen o surround açıkmış gibi gelen boğuk sesin önüne geçemedim bir türlü. :ok

sb-jpg.jpg

Dilerseniz Televizyonumuzun değişik performanslarını kısa kısa videolar ile birlikte inceleyelim :ok

Yan açı ve ambilıght performansı

Zap hızı performansı

Kanal listesini Ekrana Getirme Performansı

Renk İşleme Performansı

Ambilıght ışık geçiş performansı

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
744
Usta ellerine sağlık, yine güzel bir çalışmaya imza atmışsın. Ramazan da bile boş durmuyorsun, tebrik ederim :clap2:ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Usta ellerine sağlık, yine güzel bir çalışmaya imza atmışsın. Ramazan da bile boş durmuyorsun, tebrik ederim :clap2:ok

Abicim selamlar;

Allah sağlık sıhhat versin ben durmam abi, alışmışız yüksek tempoya, hiç boş vakit yok ama yine de araya bir şeyler sıkıştırıyoruz özel hayatımızdan feragat ederek de olsa :ok

Oldukça zaman alıyor abi bu incelemeler o nedenle bu sefer uzun uzadıya benim anlattığım bir video çekmek yerine insanların merak edebileceği kısımları kısa videolar şeklinde yükledim. Bunu da deneyelim bakalım sizler hangisini daha iyi bulursanız o doğrultuda devam ederiz. :ok

Resimleri ekledim, vakit buldukça da altlarına veya üstlerine bilgi notlarını ekleyeceğim zamanla :ok

Görüşmek Üzere

N Çevrimdışı

naftalin34 

Aktif Üye
7 Şub 2018
210
52
bu gün az kaldı alıyodum bu tv yi...sonra dur biraz daha bekle dedim kendime:hihi ben 55 istiyorum...belki can bey ya da siz bi tv önerirsiniz kim bilir..almak mesele değil..aslında 4 4.5 kağıt verebilirim ama tavsiye edilen bi şey olsun istiyorum ...sabırla bekliycem:clap2

Geri
Üst Alt