philips pus 8505 rezaleti

M Çevrimdışı

muratbng

Yeni Üye
12 Ara 2020
12
46
adı geçen tv vatandan 28 kasımda aldım. farkettimki hdmi takılı olan cihazlara geçiş yapamıyor siyah ekran bekliyor. ayrıca teşhirdeki tv hdd ki fliimlerde sorun yokken 1000 e yakın. Evdeki tv yarıısından çoğonu desteklemiyor. aynı bende tel. videosunu çektim teşhirde sorun yok evdekinde birçonda dstelenemeyen diyor.
1 kasımda servis geldi baktı. sorunu fabrikaya iletmiş 9 kasım da yeni yazılım göndermişşler 2. ye geldi yukledi ama sorun çözülmedi. sonra kedisi kameraya çekip fabrikaya göndecegini söyleedi yoksa inanmıyorlarmış ona ben iki haftadırr dogru düzgün tv seyredemiyorum.

M Çevrimdışı

muratbng

Yeni Üye
12 Ara 2020
12
46
Gecen hafta vatana goturdum kabul etmediler. Bugun de 14 gun doluyor cumartesi itibariyle.

M Çevrimdışı

muratbng

Yeni Üye
12 Ara 2020
12
46
Servisin kendi karar verme yetkisi yokmus fabrikaya bildiri ve ne karar gelirseymiş. Bende dedim sen niye vasin ki ozaman fab. Otudugu yerden karar veriyosa boyle gigerse servisi ifşa edecegim. Bide diyor bana inanmiyor fab. Videosunu çekiyo tv nin bu markanin boyle aciz kisilerle çalişmasida komik

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Servisin kendi karar verme yetkisi yokmus fabrikaya bildiri ve ne karar gelirseymiş. Bende dedim sen niye vasin ki ozaman fab. Otudugu yerden karar veriyosa boyle gigerse servisi ifşa edecegim. Bide diyor bana inanmiyor fab. Videosunu çekiyo tv nin bu markanin boyle aciz kisilerle çalişmasida komik
doğrudur sistem tüm firmalarda bu şekilde işliyor. yetkili kelimesi sadece tabelada

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Siz ya servis işleyişini bilmiyorsunuz ya da başka bir düşünce içindesiniz, tüm servislerde, servis talebi alır, delillerle beraber fabrikaya iletir kararı malı üreten riske giren fabrika verir.

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Siz ya servis işleyişini bilmiyorsunuz ya da başka bir düşünce içindesiniz, tüm servislerde, servis talebi alır, delillerle beraber fabrikaya iletir kararı malı üreten riske giren fabrika verir.
Sayın Aragorn aynen sizin anlattığınız gibi. Ben 12/11/2020 tarihinde kurulumu yapılan çamaşır makinesinde fabrikasyon bir hata olduğu halde benim tarafımdan video çekerek ve servis video çekerek ithalatçı firma ile görüşmeler sonucunda ürün değişimi 26. gününde gerçekleşti. Servis doğrudan karar veremedi.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Sayın Aragorn aynen sizin anlattığınız gibi. Ben 12/11/2020 tarihinde kurulumu yapılan çamaşır makinesinde fabrikasyon bir hata olduğu halde benim tarafımdan video çekerek ve servis video çekerek ithalatçı firma ile görüşmeler sonucunda ürün değişimi 26. gününde gerçekleşti. Servis doğrudan karar veremedi.
art niyetli servisler bazı açıkları kullanarak firmaları dolandırdılar haksız kazanç elde ettiler.bu yüzden firmalar görsel kanıtlar talep etmeye başladılar.

E Çevrimdışı

enginckc 

Yeni Üye
20 Kas 2020
40
Doğuştan sorunlu 2015 android Philips tv imden sonra görüyorum ki değişen hiç birşey yok yazılım tarafında.

M Çevrimdışı

muratbng

Yeni Üye
12 Ara 2020
12
46
Peki benim maduriyetim ne olucak hdmi sorunu desteklenmeyen dosya biçimi tuketici haklarinda sotle bisey okudum teşhir firma teşhir ettigi urununle sattigi urunun ayni nitelikte olmasi diyor ee bende evdeki tv gostermiyor Hatta ben tv almadan once hdd mi takip deneme yaptim teşhirde hiç sorunlu yoktu

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Daha önce de yazmıştım gene yazıyorum bu marka tvlerin hemen hepsinde sürekli sıkıntılar çıkıyor. Marka adına bakıp aldanmayın.Bence çok büyük bir ar-ge eksikliği var . Donanımsal ve yazılımsal sıkıntılar 2014 modellerinden beri bitmek bilmiyor.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Peki benim maduriyetim ne olucak hdmi sorunu desteklenmeyen dosya biçimi tuketici haklarinda sotle bisey okudum teşhir firma teşhir ettigi urununle sattigi urunun ayni nitelikte olmasi diyor ee bende evdeki tv gostermiyor Hatta ben tv almadan once hdd mi takip deneme yaptim teşhirde hiç sorunlu yoktu
teşhirdeki tv de codecler yüklü ya da universal codecleri barındıran bir player yüklüdür.

sonuçta tv niz andorid, kendinizde tv nize uygulama yükleyebilirsiniz.

VLC player yükleyip, oynatıp oynatmadığını belirttiğiniz dosya formatlarını çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

HDMI içinde, Vestelde, Ayarlar, kaynaklar bölümü var, buradan istediğin HDMI portunu aç/kapat ya da normal mod/gelişmiş mod olarak çalışmasını düzenleyebiliyoruz. sizdeki tv nin de giriş ayarlarının düzenlendiği bir bölüm mevcut mudur? belki girişler pasif haldedir?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt