Philips 55 PUS 6581 Led Bar Değişimi Arızası | Tavsiye FORUMU

Philips 55 PUS 6581 Led Bar Değişimi Arızası

mertonur

Yeni Üye
18 Mayıs 2020
2
27
Merhaba

55PUS6581 tv mizde ses var görüntü yok muhtemelen led barı değişmesi gerekiyor. İstanbul'da yapabilecek referanslı biri var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aragorn 

Süper Üye
25 Şubat 2018
1,103
43
En zor değişimlerden biri, videoda Adem Helvacı @Adem Helvacı ustamız ledleri değiştiriyor, ne kadar zor olduğunu, Philips'in zorluk çıkarmak için ne kadar uğraştığını görüyoruz, iyi bir usta bulmanızı dilerim. 😊

Adem Helvacı 

Bilinçli Tüketici Derneği Genel Başkan
Administrator
17 Şubat 2017
16,839
47
İstanbul bu konuda çok tehlikeli bir yer ne yazık ki. referans verebileceğimiz birisi olmasa da (Şimdilik) en azından sevgili Özgürün paylaştığı videodan,i olması ve olmaması gerekenlerin ne olduğunu görüp tv yi teslim edeceğiniz işletmeyi ona göre seçmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Bana kalsa güvenlik adına yine de en doğru olanı yetkili servise (Önce fiyat alarak ve hatta gerekirse burada bu fiyat teklifini yazıp bizden fikir alarak) teslim etmenizdir.

Sonra panel kırılma vs durumlarında karşınızda muhatap bulamazsınız.

Aragorn 

Süper Üye
25 Şubat 2018
1,103
43
İstanbul bu konuda çok tehlikeli bir yer ne yazık ki. referans verebileceğimiz birisi olmasa da (Şimdilik) en azından sevgili Özgürün paylaştığı videodan,i olması ve olmaması gerekenlerin ne olduğunu görüp tv yi teslim edeceğiniz işletmeyi ona göre seçmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Bana kalsa güvenlik adına yine de en doğru olanı yetkili servise (Önce fiyat alarak ve hatta gerekirse burada bu fiyat teklifini yazıp bizden fikir alarak) teslim etmenizdir.

Sonra panel kırılma vs durumlarında karşınızda muhatap bulamazsınız.
Dün Eylül ayındaki şu malum siteyle ilgili konu denk geldi bir şey ararken, neymiş bize bedava öğretiyormuşsun gizli sırları, yav he videoyu görünce zaten hemen bunu ben bile yaparım dedim, tövbe estağfurullah ya 😃 😃 😃