Philips 50pus8505. 5099TL. Daha da bu fiyatı göremezsiniz.

M Çevrimdışı

muratbng

Yeni Üye
12 Ara 2020
12
46
Almayin ben aldim 2 sorun yasiyorum ve cozum yok sanki hdmi gecmiyor cihazlar acik oldugu halde sinyal yok dedigi bile oluyor. Teşhirde acan flimleri evdeki tv destelemiyor. Servis geldi yazim atti sorun çozülmedi. Fabrikada hala goruşuluyormuş 1 ay old

korkutsa Çevrimdışı

korkutsa 

Aktif Üye
6 Kas 2020
65
47
Almayin ben aldim 2 sorun yasiyorum ve cozum yok sanki hdmi gecmiyor cihazlar acik oldugu halde sinyal yok dedigi bile oluyor. Teşhirde acan flimleri evdeki tv destelemiyor. Servis geldi yazim atti sorun çozülmedi. Fabrikada hala goruşuluyormuş 1 ay old
HDMI kablosu ile ilgili sıkıntı olabilir. Kaliteli HDMI 2.0 kablo satın alıp denerseniz sorunun çözüleceğini düşünüyorum. Ben 1,5 aydır kullanıyorum. Söylediğiniz problem olmadı.
Fazla bir format denemedim ama şu ana kadar denediklerimi oynattı. Sorun yaşıyorsanız; VLC Media player yükleyerek deneyin bir de. Neticede codec problemi yazılımsal bir problem. Teşhirdeki tv açıyorsa televizyonun bir problemi olmadığını düşünüyorum. Servis bilgisiz herhalde çözememiş olmalı.

M Çevrimdışı

muratbng

Yeni Üye
12 Ara 2020
12
46
Yeni hdmi kabloyla denendi. Sorun devam etti. Baska player onermeyin teshirdeki ayni tv gosteriyor ayni flimleri evdeki desteklemiyor diyor ayrica kodi de acamiyor ayni flimleri. Yeni yazilimda atti servis ama duzelmedi.
Birde servis forumu istiyoruz vermiyorlar kayitdişi geldik diyor. Musteri hizmetleride dalga gecer gibi canlari isterse veririlermiş. Bide git nereye sikayet edersen et diyor. Ne bicim bi markaya denk geldik.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri