philips 49pus7909/12

O Çevrimdışı

OguzJones

Yeni Üye
6 Şub 2021
6
24
estagfurullah özür dilenecek bir durum yok,ben sadece sorununuzu anlamaya calisiyordum.Sanirim tv niz calisir durumda ama pembe ekran sorununuz var. görüntü var ama pembemsi mi yoksa sadece pembe mi bilgi verirseniz yardimci olabilecek kisi icin daha fazla bilgi saglanmis olur.
Normalde bootlop sorunu yok ise ,diger sorununuz icin benim bilgim yok ..
Hocam merhaba dün akşam saatlerinde pembemsi idi lakin bugün bu sizlerin attığı çözümleri denediğimde sadece pembe oldu.Recovery modu açmaya denediğimde ise yukarıdada belirttiğim üzere cihaz bootlopa düşüyor.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Merhaba, bootlop sorununda tv logo ya kadar gelir logo görünür ve sonra kapanir fisi cekmediginiz sürece ayni islem tekrar eder.Siz anladigim kadariyla recovery moda gecemiyorsunuz,bunun sebeplerinden birisi anakart arizasidir ,ki philips maalesef bu konuda sorunlu.Görüntünün pembemsi olmasi hakkinda bilgim yok maalesef.Ben pfl7 serisinde islemci üzerine isi uygulayarak baska bir görüntü problemini cözmüstüm ama kalici bir cözüm olacagini düsünmüyorum yeniler büyük ihtimalle.Bence uzman bir kisiden yardim alin yazilimsal bir sorun degil bahsettiginiz sorun.

O Çevrimdışı

OguzJones

Yeni Üye
6 Şub 2021
6
24
Merhaba, bootlop sorununda tv logo ya kadar gelir logo görünür ve sonra kapanir fisi cekmediginiz sürece ayni islem tekrar eder.Siz anladigim kadariyla recovery moda gecemiyorsunuz,bunun sebeplerinden birisi anakart arizasidir ,ki philips maalesef bu konuda sorunlu.Görüntünün pembemsi olmasi hakkinda bilgim yok maalesef.Ben pfl7 serisinde islemci üzerine isi uygulayarak baska bir görüntü problemini cözmüstüm ama kalici bir cözüm olacagini düsünmüyorum yeniler büyük ihtimalle.Bence uzman bir kisiden yardim alin yazilimsal bir sorun degil bahsettiginiz sorun.
Peki hocam çok teşşekür ediyorum mecbur para verip yaptırcaz

E Çevrimdışı

Erkut01

Yeni Üye
3 May 2021
1
47
Merhaba arkadaşlar forumları gezerken bura ile karşılaşdım. Benim Philips 55pus7909/12 cihazım var . Netflix yüklenmiyor Youtube ise bağlanmıyor. Chrome güncellenmiyor. Bu konuda bana yardımcı olacak varsa sevinirim.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
Merhaba arkadaşlar forumları gezerken bura ile karşılaşdım. Benim Philips 55pus7909/12 cihazım var . Netflix yüklenmiyor Youtube ise bağlanmıyor. Chrome güncellenmiyor. Bu konuda bana yardımcı olacak varsa sevinirim.
sorun lu anakart bence android box alın derim bu modellere servis 1500tl gibi ücret mukabilinde farklı anakart takıyordu

Geri
Üst Alt