philips 49pus7909/12

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
O Çevrimdışı

OguzJones

Yeni Üye
6 Şub 2021
6
24
recovery mode gecemiyor musunuz? 8 serisinde arkadaki joyistik yardimiyla oluyo

recovery mode gecemiyor musunuz? 8 serisinde arkadaki joyistik yardimiyla oluyor..
Merhaba bendede aynı sorun var lakin joystick kısmını aşağı çektiğimde pembe ekran geliyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba bendede aynı sorun var lakin joystick kısmını aşağı çektiğimde pembe ekran geliyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Artık pembe ekrandan ziyade Philips logosu gelip gelip gidiyor

Son düzenleme:
O Çevrimdışı

OguzJones

Yeni Üye
6 Şub 2021
6
24
joystick alt tarafa cekip basili tutuyorsunuz sonra fisi takiyorsunuz..recovery modu aciliyor..

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim ben recovery modu açmayı denediğimde philips logosu gelip gidiyor yani bootlopa düşüyor cihaz önce usb bellekte upgrades klasörü oluşturup dosyayı onun içine attım ardından düz bir biçimde kurulum dosyasını içine attım lakin sonuç halen aynı değişen bir şey yok değerli yardımlarınızı bekliyorum.Belki ben yanlış dosya indirmişimdir zahmet olmazsa siz kurulum dosyasının linkini atar mısınız?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
ben sizin sorununuzu tam anlamadim; bahsettigim yöntem bootlop a giren tv ler icindir ,tv acilmiyordur...siz usb ile ne yapiyorsunuz? kurulum dosyasini philips sayfasindan alacaksiniz,burasi vestel ürünü tv ler icin yazilim destegi veriyor..

O Çevrimdışı

OguzJones

Yeni Üye
6 Şub 2021
6
24
ben sizin sorununuzu tam anlamadim; bahsettigim yöntem bootlop a giren tv ler icindir ,tv acilmiyordur...siz usb ile ne yapiyorsunuz? kurulum dosyasini philips sayfasindan alacaksiniz,burasi vestel ürünü tv ler icin yazilim destegi veriyor..
Gerek kalmadı yazılım dosyasını buldum usb kullanma nedenimse yazılım atmak maksatlı sorunum şu philips 49 pus 7909 adlı cihazımda pembe ekran sorunu var sizin dediğiniz recovery kısmını yapmaya çalıştığımda ise cihazım bootlopa düşüyor.Çok haklısınız bu arada ben de sorunum ne bilmiyorum.

Bu attığınız yöntemi yaptım işte usb yi de o yüzden kullandım

Ben kendimi yarım yamalak izah etmişim üst kısımda bunun için özür diliyorum.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
estagfurullah özür dilenecek bir durum yok,ben sadece sorununuzu anlamaya calisiyordum.Sanirim tv niz calisir durumda ama pembe ekran sorununuz var. görüntü var ama pembemsi mi yoksa sadece pembe mi bilgi verirseniz yardimci olabilecek kisi icin daha fazla bilgi saglanmis olur.
Normalde bootlop sorunu yok ise ,diger sorununuz icin benim bilgim yok ..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri