Petek Bağlantısı Ek Alma (sonuçlandı)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
banyoda duvar zemin hat nerden geçiyor ise kır pvc boruyu kes araya içi boş te ekle ordan devam et ek yapacağın peteğe kadar hattı çek

firat-634063-mm-pprc-inegal-te__0359074288148681.jpg
Bu bende olmuyor, tesisat duvar altı kılıflı borulardan ismini bilmiyorum ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
pex boru okjizen bariyerli bariyersiz çeşitleri var kılıflı boru onunda te ek parçası var

,
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG_20210106_215755.jpg

Zaten tıkandım, ben duvardan ek alırken sarı lipel düşündüm ama uyumuyor muş, musluk girişi daha değişikmiş yarın çevirici bakacağım nalburdan. Yarına kaldı TEKNOwest TEKNOwest benim ipimle kuyuya girseydin böyle kalırdın ortada ?
hepsi burda uyun olanı al

Moderatör tarafında düzenlendi:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
pex boru okjizen bariyerli bariyersiz çeşitleri var kılıflı boru onunda te ek parçası var

,

hepsi burda uyun olanı al

Aynen bu benim işimi çözecek yarın nalburdan bakacağım peteği soktuğum için doğalgazı kapadım e evde çocuk ta var , tekrar su basıp hava almakta zor geldi ? yoksa kargo bekleyemem

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ya aslında şöyle bir sorun var. Havlupani tam açınca koridorda sıcak gitmiyor tahminimce dönüşü direk alıyor. Kisarsam yada kapatirsam koridora çıkıyor

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
eline saglik ,yalniz o kacak düzelmezse basini agritir su eklersin belirli araliklarla..ben fayans ustasinin yaptigi ise takildim,fayanslarda boru icin acilacak deliklerde kullanilan aparatlar var ama flex ile kesmis büyük ihtimalle, rozet bile kapatmaz bu ayibi :)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
eline saglik ,yalniz o kacak düzelmezse basini agritir su eklersin belirli araliklarla..ben fayans ustasinin yaptigi ise takildim,fayanslarda boru icin acilacak deliklerde kullanilan aparatlar var ama flex ile kesmis büyük ihtimalle, rozet bile kapatmaz bu ayibi :)
Kaçak için bir planım var, araç kaporta plastik elektrotları var, bununla oraya bı kaynak yapacağım. Rozet değil abi bizde şöyle bişey var

16101179971052290218855659013756.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri