Petek Bağlantısı Ek Alma (sonuçlandı)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Şimdi daha yakından bakınca anladım plastik kaynağıymış sarı saplı olanda baya modernleşmiş :) benim hep gördüğüm kaynaklar bu şekildeydi

6D9C83FB-0ED3-4526-9490-FB24CBE28BF5.jpg
bu ürün baska bir ürün ,yukardaki alett bakir ve aluminyum boru montajinda kullanilir

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Tam ortada duran t olan sarı lipel olan malzeme dimi abi ? Beyazların birleştiği
Ayrıca o boruyu kesinlikle kesmeyin ve kısaltmayın aksi bir durumda yeniden kılıf içinden çekimi zahmetli olabiliyor.Araya pex te koyacağınız için peteği biraz yükseltmeniz gerekecektir.İsterseniz pex boru ile istersenizde bildiğimiz pvc boru ile hat alacağınız yere kadar götürebilirsiniz.Attığım pex boru ile devam için olan , o saydada pvc ağızlı olanda var nipelli şekilde.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ayrıca o boruyu kesinlikle kesmeyin ve kısaltmayın aksi bir durumda yeniden kılıf içinden çekimi zahmetli olabiliyor.Araya pex te koyacağınız için peteği biraz yükseltmeniz gerekecektir.İsterseniz pex boru ile istersenizde bildiğimiz pvc boru ile hat alacağınız yere kadar götürebilirsiniz.Attığım pex boru ile devam için olan , o saydada pvc ağızlı olanda var nipelli şekilde.
İşte ya adını öğrendik ? tam aradığım da buydu

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Hocam koyacağınız yerinde resmini atarsanız bir düşünelim isterseniz.Bana kalsa o hat alacağınız yerin arkası müsait ise hemen duvar gibinden delin karşı tarafa uzatın.Hatta ölçüler uymazsa o petek arkasından hizalayın ona göre geçirin ki koridorda görüntü kirliliği olmasın.?

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Son olarak bence yine pex boru ile 3 edin.Montajı , borunun yere uyumu kolaydır , kaynak istemez.Hatta çoğu kişi fazlalık kısmı petek arkasına gizleyip bırakıyor.

20180201_155240.jpg

tam bulamadım ama o fazlalık kısmın petek arkasına kadar uzatılıp gizlendiğini düşünün.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam koyacağınız yerinde resmini atarsanız bir düşünelim isterseniz.Bana kalsa o hat alacağınız yerin arkası müsait ise hemen duvar gibinden delin karşı tarafa uzatın.Hatta ölçüler uymazsa o petek arkasından hizalayın ona göre geçirin ki koridorda görüntü kirliliği olmasın.?
Herşey zihnimde ondan yana sıkıntı yok çok sağol ☺️

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
banyoda duvar zemin hat nerden geçiyor ise kır pvc boruyu kes araya içi boş te ekle ordan devam et ek yapacağın peteğe kadar hattı çek

firat-634063-mm-pprc-inegal-te__0359074288148681.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri