Petek Bağlantısı Ek Alma (sonuçlandı)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Kaçak için bir planım var, araç kaporta plastik elektrotları var, bununla oraya bı kaynak yapacağım. Rozet değil abi bizde şöyle bişey var

16101179971052290218855659013756.jpg
banyodakine bu olmaz ,türkcesini bilmedigim icin nette baktim rozet yaziyor,boru kalinligina göre ayarli..

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Ya aslında şöyle bir sorun var. Havlupani tam açınca koridorda sıcak gitmiyor tahminimce dönüşü direk alıyor. Kisarsam yada kapatirsam koridora çıkıyor
havlupanı zaten tam açmayın hocam, ısıyı tam salmadıkları için dönüş hattına sıcak su salarlar, buda özellikle yoğuşmalı kombilerde yoğuşma verimi kaybına neden olur.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Bende öyle düşünüyorum ama benimkisi yoğuşmasiz
yoğuşmasızda olsa dönüş hattına dönen sıcak su her zaman verimden kayıptır hocam.Kombinin sık dur kalk yapması, her dur kalkta aşırı gaz kullanması, diğer peteklerin suyunu çalması vs. bir sürü handikabı var havlupanların ,hala daha nasıl daha verimlisi üretilmedi anlamıyorum.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
yoğuşmasızda olsa dönüş hattına dönen sıcak su her zaman verimden kayıptır hocam.Kombinin sık dur kalk yapması, her dur kalkta aşırı gaz kullanması, diğer peteklerin suyunu çalması vs. bir sürü handikabı var havlupanların ,hala daha nasıl daha verimlisi üretilmedi anlamıyorum.
Bende o yüzden baya kistim şu anlık sorun yok gibi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt