Panel Tamiri Hakkında Bilmek İstedikleriniz, Panel Nasıl Tamir Edilir?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selam Arkadaşlar;

Sota Sota Ahmet kardeşim ile istişarelerimiz sonrası anladık ki artık sizler tv incelemeleri ve panel özellikleri hakkında sizlere anlatılan yüzeysel bilgiler ile yetinmeyecek kadar profesyonel kullanıcılarsınız ve bu doğrultuda sizlere sadece yazılı olarak değil görsel destek ile bu güne kadar yardımcı olmaya çalıştık.

Sorun şu ki bir noktadan sonra görsel de yeterli olmayabiliyor.

O halde biz elimizi taşın altına koyduk ve şahsen yaptığım bazı öngörüşmeler sonrası, Profesyonel çalışan bir panel onarım merkezi ile ön mutabakatı sağladım.

Önümüzdeki günlerde, (Henüz programı netleştirmedik) sizler adına bu merkezi ziyaret ederek;

1- Panel nasıl onarılır?
2- Neden bozulur?
3- Onarım süreci nasıl ilerler?
4- Mali tablo olarak karşımıza neler çıkar?
5- Hangi paneller tamire uygundur?

Gibi soruların cevaplarını işin uzmanından ve yetkilisinden dinlemenizi sağlamaya çalışacağım.

Bu ziyaretimiz aynı zamanda röportaj içerikli bir ziyaret olacak. Bu anlamda bu konuyu bilerek önceden açma gereği duydum zira kullanıcı olarak sizlerin de özel olarak sormamı istediğiniz, merak ettiğiniz hususları bu başlık altında derlemeyi planlıyorum.

Bildiğiniz üzere tamamen şeffaf, Hiç bir özel getiri amacı düşünmeden bu girişimlerde bulunduğumuz için İşletme sahipleri ve yetkililerinin de bu konuda samimiyetimize inanarak olumlu yaklaşmaları bizi ayrı mutlu etti. Aramızda hiç bir özel anlaşma, alış/veriş, Promosyon, Reklam sözleşmesi vs olmadığını belirtmek isterim.

Bizim sizlere bir sözümüz vardı, ''Bir gün özel anlaşmalar yapacak olursak mutlaka haberiniz olur'' demiştik, halen sözümüzün arkasındayız :ok

Benim de sizlere bir sözüm vardı, ''Bir gün bu işlerden para kazanırsam size söz buraya ilan edeceğim'' demiştim, halen sözümün arkasındayım.

Bu doğrultuda bu girişimin tamamen tüketici bilinçlendirmeye yönelik olduğunu bilmenizi isterim.

Haaa olur da bu işletme ileride forumumuza reklam vermek isterse, seve seve paylaşırız yeter ki tüketicilere, özellikle üyelerimize bir ayrıcalık tanısınlar :ok

Evet arkadaşlar, haydi bakalım beyin fırtınası :ok

Moderatör tarafında düzenlendi:
ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
Benim Sony TV ye piyasadan panel taksak, estetik önemli değil, bağlantılar uyar mı yada bağlantılarda değişip yeni panele uygun hale getirilebilir mi?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sizler bunları yazınca benim aklıma şu geldi.

Bu şirketin anlaşmalı bir kargo şirketi var mı? Şehir dışından ürün sevk etmek isteyen tüketicilerin izlemesi gereken yol/Prosedür nedir?

Verilen hizmetin bir garanti süreci var mıdır?

Kendime not olarak buraya yazdım zira sizlerin yazdıklarını okuyunca birden aklıma geldi bu. Demek ki birbirimizin yazdılarından birbirimizi farklı kulvarlarda tetikleyebiliriz.

Röportaj/Ziyaret öncesi buradaki tüm yazıların derlemesi olarak bir soru klasörü ile gideceğim nasipse.

Hatta İzin verirlerse bir ürünü en baştan açıp söküp onarım sürecini ve sonucunu kayıt altına alıp sizlere paylaşabilirim :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
Sizler bunları yazınca benim aklıma şu geldi.

Bu şirketin anlaşmalı bir kargo şirketi var mı? Şehir dışından ürün sevk etmek isteyen tüketicilerin izlemesi gereken yol/Prosedür nedir?

Verilen hizmetin bir garanti süreci var mıdır?

Kendime not olarak buraya yazdım zira sizlerin yazdıklarını okuyunca birden aklıma geldi bu. Demek ki birbirimizin yazdılarından birbirimizi farklı kulvarlarda tetikleyebiliriz.

Röportaj/Ziyaret öncesi buradaki tüm yazıların derlemesi olarak bir soru klasörü ile gideceğim nasipse.

Hatta İzin verirlerse bir ürünü en baştan açıp söküp onarım sürecini ve sonucunu kayıt altına alıp sizlere paylaşabilirim :ok

Mantıklı. :mutlu

U Çevrimdışı

uzumye

Yeni Üye
9 May 2018
28
48
panel ekran kırılmasına karşı cep telefonlarında oldugu gibi bir koruyucu konulsa yapılsa iyi olmazmı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri