Oynar başlıklı kafa feneri hakkında yorumu olan var mı?

H Çevrimdışı

HAYALET01

Aktif Üye
29 Kas 2020
84
40
Bunlardan alma bence ,bu benim ilk aldığımdı -yine japon pazarından (eskiden milyoncu derlerdi :) ) ,pil takma yeri kırılıyor ,çok kötü yapılmış,,bundan sonra şarjlı olandan aldım ,onu da pili bir süre sonra sorun çıkarttı ,ikisi de attım ,şimdi sana foto yolladığımı kullanıyorum,memnunum doğrusu ,senin için foto çekerken bendekine hanım sahip çıktı ,yazın ben,kışın sen kullanırsın alo dedi :) (kışın ağaçlar sulanmıyor ya ,ondan )
...Yanı ne alim şimdi ?? senin kullandığından alim ozaman. Nerden bulacam ???

H Çevrimdışı

HAYALET01

Aktif Üye
29 Kas 2020
84
40
Sen bilirsin ,cebine uygun olanı al bence en iyisi :) ,ben kullandığımı ve problemleri yazdım ,belki senin aldığında sıkıntıyı çözmüşler ,plastik kalitesine önem vermişlerdir :)
Çözdüklerini sanmam. Hirdavatcılardan uygun fiyata bitane alim yada av malzemeleri satan yerlerden. Sonuçta sürekli kullanmiyacam işimi görsün yeter çok para vermeye gerek yok

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
şimdiye kadar yüzlerce kullandım hiç markasına bakmadım(bozulunca atttım geçtim) al bir tane geç ama kaliteli uzun süre kullanmak için istiyorsan al petzl marka kafa feneri yıllarca kullan.

H Çevrimdışı

HAYALET01

Aktif Üye
29 Kas 2020
84
40
şimdiye kadar yüzlerce kullandım hiç markasına bakmadım(bozulunca atttım geçtim) al bir tane geç ama kaliteli uzun süre kullanmak için istiyorsan al petzl marka kafa feneri yıllarca kullan.
Teşekkürederim bilgilerin için ve zaman ayırdığım için. 2 seçeneğide düşünecekm ya uygun fiyata hirdavatcidan yada söylediğin marka bir ürün. Sürekli kuanmiyacam lavabo arizasinda karanlıkta elektrik sorunlarında yani yılda birkaç kez lazım olur heralde.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

O marka pahalı eniyisi hirdavstcidan 20 tl ye slim birtane :ok☺️?
O marka pahalı eniyisi hirdavatcidan alim 20 tl ye birtane olsun bitsin ??

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Teşekkürederim bilgilerin için ve zaman ayırdığım için. 2 seçeneğide düşünecekm ya uygun fiyata hirdavatcidan yada söylediğin marka bir ürün. Sürekli kuanmiyacam lavabo arizasinda karanlıkta elektrik sorunlarında yani yılda birkaç kez lazım olur heralde.
yılda bir kaç kez lazım oluyorsa al bir tane geç.petzl markasına bu kadar para vermeğe gerek yok o zaman.

H Çevrimdışı

HAYALET01

Aktif Üye
29 Kas 2020
84
40
Çözümü basit, ama istemek gerekiyor. Takdir sizin tabiki de... :ok
Bana telefon yeterli gelmiyor. Tek başına hem iş yaparken hemde görüş acim değiştikçe işinin yönü değişmesi gerekiyor. Bir-kac çalıştığım yerlerde kullanmıştım eskiden ormanlardan aklımda kalmış hoşuma gitmişti almak kısmet olması durumun özeti bu

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bana telefon yeterli gelmiyor. Tek başına hem iş yaparken hemde görüş acim değiştikçe işinin yönü değişmesi gerekiyor. Bir-kac çalıştığım yerlerde kullanmıştım eskiden ormanlardan aklımda kalmış hoşuma gitmişti almak kısmet olması durumun özeti bu
Takdir sizin tabiki de... Herkesin bir fikri vardır, karar da verecek kişiye aittir... :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt