Oynar başlıklı kafa feneri hakkında yorumu olan var mı?

H Çevrimdışı

HAYALET01

Aktif Üye
29 Kas 2020
84
40
Oynar başlıklı pilli elektrik kesintilerinde yada karanlık da sigorta değişimlerinde tesisat bağlamalarında kullana bileğimiz, orta karar kafa tepe lambası tavsiyesi olanlar var mı?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

kimsenin fikri yokmu? şarjlı mı pilli mi kaç ledli.

Son düzenleme:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Konunun yanlış yere açılması, başlığının uygun olmaması gibi yapılan alıntılama da olmamış... :sirit

IMG_20201204_234517.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Ben tarlada kullanmak için bunu almıştım,içinde pil kalınca,akmış,yayını değiştirmek için yanımda getirmiştim,bizim buradaki japon pazarından aldım ,çok da ucuzdu o zaman,pilli ,şarjlı değil ,şarjlıyı attım,ondan da vardı :)
Bunu bayadır kullanıyorum ,mercekli hem,ister yakın,ister uzak ,benim için süper,elektronikte kullandım köyde bunu :)

lamba1.jpg

H Çevrimdışı

HAYALET01

Aktif Üye
29 Kas 2020
84
40
Ben tarlada kullanmak için bunu almıştım,içinde pil kalınca,akmış,yayını değiştirmek için yanımda getirmiştim,bizim buradaki japon pazarından aldım ,çok da ucuzdu o zaman,pilli ,şarjlı değil ,şarjlıyı attım,ondan da vardı :)
Bunu bayadır kullanıyorum ,mercekli hem,ister yakın,ister uzak ,benim için süper,elektronikte kullandım köyde bunu :)

lamba1.jpg
Teşekkürler pil yayı değişe biliyor mu. internette satılanlar pahalı mı bana mı öyle geldi.

H Çevrimdışı

HAYALET01

Aktif Üye
29 Kas 2020
84
40

lamba1.jpg
markası ne?

H Çevrimdışı

HAYALET01

Aktif Üye
29 Kas 2020
84
40
Çin malı ,üzerinde "led headlight" yazıyor :ok

bendeki:

farklı:

Bu arada ,pil yayındaki akmış pil solüsyonunu wd40 ile temizledim,süper oldu :)

ledlamp.jpg
teşekkürler wd40 candır. son bir şey hafifler mi kafada duruyor mu, ayarlana biliyor mu başlığı :)

Çin malı ,üzerinde "led headlight" yazıyor :ok

bendeki:

farklı:

Bu arada ,pil yayındaki akmış pil solüsyonunu wd40 ile temizledim,süper oldu :)

ledlamp.jpg
ben bunu düşünmüştüm çok paramı gereksiz mi?

teşekkürler wd40 candır. son bir şey hafifler mi kafada duruyor mu, ayarlana biliyor mu başlığı :)

ben bunu düşünmüştüm çok paramı gereksiz mi?

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

HAYALET01

Aktif Üye
29 Kas 2020
84
40
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
çokmu pazla fiyat sizce
Bunlardan alma bence ,bu benim ilk aldığımdı -yine japon pazarından (eskiden milyoncu derlerdi :) ) ,pil takma yeri kırılıyor ,çok kötü yapılmış,,bundan sonra şarjlı olandan aldım ,onu da pili bir süre sonra sorun çıkarttı ,ikisi de attım ,şimdi sana foto yolladığımı kullanıyorum,memnunum doğrusu ,senin için foto çekerken bendekine hanım sahip çıktı ,yazın ben,kışın sen kullanırsın alo dedi :) (kışın ağaçlar sulanmıyor ya ,ondan )

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri