OTTPLAYER UYGULAMA OLARAK YOK VAR MI AYNI SORUNU YAŞAYAN ACABA?

C Çevrimdışı

Canselcann

Yeni Üye
6 Ara 2021
17
Samsungata da yine gitti acaba düzeltildikten sonra güncellemeleri kaldırsak mı ?

W Çevrimdışı

wisellite

Yeni Üye
14 Ara 2019
25
44
Vestel televizyonda ott player tikladigimda hala siyah ekran ve application load failed yaziyor. Tv yazilim son sürümde zaten. Başka nasıl güncelleme yapiyoruz düzelmesi için?

M Çevrimdışı

muskara

Yeni Üye
9 Ocak 2019
21
37
84607e26afcb44b10040.jpg

bende sorun hala devam ediyor.

W Çevrimdışı

wisellite

Yeni Üye
14 Ara 2019
25
44
Belki de android özellikli tv lerde düzeltilmiş digerleri sorun ayni kalmiştir. Ben de vestel var ve bende de sorun devam ediyor. Net üzerinden giriyorum. Peki ssiptv yükleyebilen oldu mu acaba android olmyana tv ye?

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Belki de android özellikli tv lerde düzeltilmiş digerleri sorun ayni kalmiştir. Ben de vestel var ve bende de sorun devam ediyor. Net üzerinden giriyorum. Peki ssiptv yükleyebilen oldu mu acaba android olmyana tv ye?
mb130 anakart ott player sunucu hatası veriyor, ssiptv sorun yok wevd app stor içinde var.

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
235
36
Bu ott çok mu iyi ki Android de tivimate gibi bir şahane varken. Tabi Android box şartıyla ?

M Çevrimdışı

muskara

Yeni Üye
9 Ocak 2019
21
37
şimdilik web app testera widget.ottplayer.tv adresini girerek sorunu çözdüm ama uygulama kaldırılmış.
Birşey daha sormak istiyorum. m3u dosyasının içeriğindeki kanalları otomatik olarak güncelleyebilirmiyiz. Örnek vermek gerekirse androidlerde watched.tv. oha.to adresini giriyorsun liste otomatik güncelleniyor. Bunu Vewd de yapmak mümkünmü.

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45
Merhabalar arkadaşlar sizin tv lere ottplayer uygulaması geldimi acaba

Geri
Üst Alt