OTT player name must not be empty sorunu

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
paneline baktım duzenlemek icin fakat logolama yapıldıgı icin her kanal logosuna link eklenmis epg destegi dedigimiz olay
bu duzenlense Sadece Türk kanallari olsa bile sadece asırı buyuk dosya oluyor bence vazgecin cunki tek tek logo linklerinide silmek lazim pc niz oldugunda
not defteri ile kendiniz duzenleyebilirsiniz .

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Sorun değil, düzenledim.
Evet şu anda kanallar açılmaz oldu dediğiniz gibi benim linkimi birileri götürdü galiba
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

paneline baktım duzenlemek icin fakat logolama yapıldıgı icin her kanal logosuna link eklenmis epg destegi dedigimiz olay
bu duzenlense Sadece Türk kanallari olsa bile sadece asırı buyuk dosya oluyor bence vazgecin cunki tek tek logo linklerinide silmek lazim pc niz oldugunda
not defteri ile kendiniz duzenleyebilirsiniz .
Neyse lanet olsun bu AliExpress sattığı iptv ye şu anda kanallarda hiç açılmıyor linkimi kim götürdü acaba

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
Evet şu anda kanallar açılmaz oldu dediğiniz gibi benim linkimi birileri götürdü galiba
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Neyse lanet olsun bu AliExpress sattığı iptv ye şu anda kanallarda hiç açılmıyor linkimi kim götürdü acaba
Yanlış anlasılma olmasın panelinize baktim derken acıp izlemedim kendi kullandigim iptv var zaten senelerdir aynı yerden alırım ihtiyacım yok yani .
ama panel açılıyor olması lazım siz girince sadece donar atlama yapar tek kişilik oldugu icin satıcıya msj atın google translateden ceviri yaparak
hesap çalındı vesaire gibi seyler yazın user pass degistirsin .

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Yanlış anlasılma olmasın panelinize baktim derken acıp izlemedim kendi kullandigim iptv var zaten senelerdir aynı yerden alırım ihtiyacım yok yani .
ama panel açılıyor olması lazım siz girince sadece donar atlama yapar tek kişilik oldugu icin satıcıya msj atın google translateden ceviri yaparak
hesap çalındı vesaire gibi seyler yazın user pass degistirsin .
Estağfirullah birazdan satıcıyla iletişim kuracağım bundan birkaç ay önce yine böyle problemler oldu yeni link göndermişti iki cihazdan girmeye çalıştığımız da link bloke edilmişti ama ben şaşırıyorum nasıl oldu da linki paylaştım Linkin başını paylaşmıştım gerçekten trkkrsy arkadaşa linki gönderecektim düzenlemesi için fakat şu anda link gitti

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt