OTT player name must not be empty sorunu

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Karakter kısıtlaması nedeniyle olabilir.
Küçük harf ve Türkçe karakter kullanmamayı deneyin.

"playlist" gibi bir şey yazıp deneyin.

M Çevrimdışı

Memozel35 

Yeni Üye
20 Eyl 2020
9
26
Yok hocam yaptım dediğiniz her şeyi name must not be empty diyip duruyor büyük harfle yazdım türkçe karakter kullanmadım yine aynı yine aynı aslında ss ip tvden izleyecektim ama onda da donma sorunları yaşıyorum internetim iyi olmasına rağmen bu yüzden ott playerden deneyim dedim smart ip tv olsa oradan izlerim direkt fakat o da vestel smart tvlerde yok maalesef

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Yok hocam yaptım dediğiniz her şeyi name must not be empty diyip duruyor büyük harfle yazdım türkçe karakter kullanmadım yine aynı yine aynı aslında ss ip tvden izleyecektim ama onda da donma sorunları yaşıyorum internetim iyi olmasına rağmen bu yüzden ott playerden deneyim dedim smart ip tv olsa oradan izlerim direkt fakat o da vestel smart tvlerde yok maalesef

Belki sistemde bir sorun vardır veya PC'de farklı bir tarayıcıdan deneyin derim.

M Çevrimdışı

Memozel35 

Yeni Üye
20 Eyl 2020
9
26
Teşekkürler umut hocam yarın bir daha denerim artık 3 farklı tarayıcıdan denedim aynı hatayı veriyor sitede sıkıntı olabilir belki tekrar teşekkürler

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38
Yüklediğiniz liste uzun sanırım ott playerin malesef öle bir sorunu var liste uzun olunca hata veriyor

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
ott playerlerde icerik listesi cok uzun oldugu icin hata verebilmektedir.
Bunlardan birincisi dosya yukleniyor ve bitince hata verir genelde
dosya boyunu icerikleri örnek izlemediginiz ülke kanallarını silin bayagı eksilir oyle deneyin
Sadece Türk kanalları izliyorsanız ortalama 1mb gecmez buda cok uygundur.
Not defteri ile duzenleme yaparak birde oyle deneyin.

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
Kullandıgınız iptv paneliniz yokmu oradanda ulkeleri icerikleri kapatarak m3u seklinde kapatabiliyosunuz istediginizi resimdeki gibi acabilir kapatabilirsiniz.
Buna gorede m3u listesi verir örnek resimdeki gibi ben öyle yaptım 30000 kanalı kim izlicek yaw :) Türk kanallari spor,film,belgesel,ulusallar bu kadar yeter bana.

3S9cDI.jpg

M Çevrimdışı

Memozel35 

Yeni Üye
20 Eyl 2020
9
26
Hocam o sorunu hallettim sadece spor kanallarını ekledim oldu ama bu seferde uygulamada kanalları acınca buffering diyip diğer kanala atlamaya başladı;) bu konuda yardım edebilir misin bilgin varsa (internet hızım gayet iyi bu arada herhangi bir videoyu 1080p takılmaksızın izleyebiliyorum)

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
normalde atlaması icin 2 den fazla farklı kişi aynı hesaba girince oluyor öyle bilgilendirilmistim ilk aldigim zamanlarda sizinkide o durum olabilir
sizden baska hesabınız baskasındada olabilir siz bu konuyu aldiginiz yer ile konusun buffering net hızı yetmediginde yukleme oluyor
bunu yapamıyor ön yukleme yapamadıgı ıcınde ya sizde yada baskası girdigi icin olabilir net hızınızdan eminseniz tabi siz yinede aldiginiz yer ile konusun.

M Çevrimdışı

Memozel35 

Yeni Üye
20 Eyl 2020
9
26
benden başkasının girmesi imkansız gibi ama ben yinede sorayım sağolun hocam ilginiz için hayırlı akşamlar :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri