Ott Player hata veriyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
1---ss iptv editör de MB130 yazıyor, sanırm bu. TV: Vestel 49UD9400.
2---Smart içindeki uygulamayla nasıl olacak güncelleme.
3---m3u dosya boyutu 3.5 Mb falan. daha önce yüklüyordu. Şu an birçok deneme yaptım ama nafile.
4---tv de ss iptv ve ottplayer var başka uygulama yok. ücretli link var elimde. sürekli link yükler haldeyim güncelleme olmadığı için. ssiptv sanrım güncelliyor ama oda 1.5 mb'tan büyük dosyaları kabul etmiyor. iki parça halinde atınca da güncellemiyor. ((ÖRN: iki dosya yapnca yeni eklenen film veya dizilere ulaşamıyorum.))
5--- maddeler halinde yazdım derdimi. derman ol bana :) ;) formda yazılanları okuyup bilgi edinmekten gözüm ağrıdı. :)
1- Hımm,güzel :)
2- Onu kendisi yapıyor,ne senin nede vestelin bir etkisi yok
3- Dediğim gibi,dosya boyutu büyük
4-Dosyayı bölersen de yazdığın 4.cü maddeye göre "ip tv güncellemede" yolda kalıyorsun,ve sık sık listeni yüklüyorsun.
5-Benden sana tavsiye ,ucuz bir iptv box al en iyisi ,hangi box diye sorma ,bilmiyorum çünkü :)

Y Çevrimdışı

yuxel 

Yeni Üye
16 Nis 2019
46
50
teraspy teraspy, Ssiptv de kanal listesini filan yüklüyorum ama Ssiptv den çıkıp tekrar girdiğimde herşey silinmiş oluyor. Yüklediğimiz kanalları kaydetmiyormu bu yada ben mi beceremedim. Ssiptv yi her açtığımızda her şeyi baştan tekrar yapmam mı gerekiyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ott player la denedim. Kanalları yükledim tv de kanallar görülüyor açmaya çalışınca ekranda "couldn't load plugin" yazısı çıkıyor ve kanallar açılmıyor.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
teraspy teraspy, Ssiptv de kanal listesini filan yüklüyorum ama Ssiptv den çıkıp tekrar girdiğimde herşey silinmiş oluyor. Yüklediğimiz kanalları kaydetmiyormu bu yada ben mi beceremedim. Ssiptv yi her açtığımızda her şeyi baştan tekrar yapmam mı gerekiyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ott player la denedim. Kanalları yükledim tv de kanallar görülüyor açmaya çalışınca ekranda "couldn't load plugin" yazısı çıkıyor ve kanallar açılmıyor.
SSIPTV inan kullanmıyorum,sadece bir-iki kez deneme amaçlı bakmış ve hoşuma gitmediğinden de birdaha açmamıştım,hatta bunu da kendime usbden çalışması için uğraştığımı ve bu yüzden açtığımı da ekliyeyim,Ben ottplayer kullanıyorum bazen,özellikle film izliyorum ,tv kartım MB9x ,ott bende sıkıntı çkartmadı hiç,köyde olmasam hemen test ederdim,hatta ssiptvyi de tekrar denerdim.Senin kart neydi acaba,yazmıştın bir ara sanki ama unuttum eğer yazdıysan :)

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38
S.a elimde ücretli IPTV üyeliğim m3u URL uzantılı bunu ott player de bir turlu yükleyemiyorum kullanıcı adı oluşturdum cihazı tanıttım yani hata yaptığımı sanmıyorum ama en son ok dedikten sonra sayfa yukleniyor ve hata veriyor sonrasında neden olabilir

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
S.a elimde ücretli IPTV üyeliğim m3u URL uzantılı bunu ott player de bir turlu yükleyemiyorum kullanıcı adı oluşturdum cihazı tanıttım yani hata yaptığımı sanmıyorum ama en son ok dedikten sonra sayfa yukleniyor ve hata veriyor sonrasında neden olabilir
Ott yüklerken liste kısıtlı oluyor ,uzun listeyi almıyor(du bildiğim kadarı ile) ,bölmen gerekecek listeyi sanırım :ok

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38
URL listesini nasıl bolecem ssiptv de sorun yok açıyor ben bide ott player performansını merak ettim hangisi daha performanslı ise onu sürekli kullanayım dedim ama dediğim gibi hata alıyorum nasıl bolerim bunu

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38
Sorun aynen dediğiniz gibiymis yabancı kanalların hepsini çıkartınca sorunsuz yukledi fakat beğenmedim ssiptv daha kullanışlı ott player de katogorili liste atmama rağmen kategori seçeneği yok kanallar direk sıralanıyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri