Ott Player hata veriyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Bence değildir,ki playlisteni görmüyorsun tvde,yoksa görürdün ,sağ yukarıdaki iki yuvarlak oku tıklıyordsun değilmi,aynı zamanda ayarlardan mail adresini ve ottsitesinde verdiğn şifreyi de girmelisin,usbyi taktığında açılan yerden yani :)

S Çevrimdışı

santish34

Yeni Üye
3 Mar 2019
11
29
Bence değildir,ki playlisteni görmüyorsun tvde,yoksa görürdün ,sağ yukarıdaki iki yuvarlak oku tıklıyordsun değilmi,aynı zamanda ayarlardan mail adresini ve ottsitesinde verdiğn şifreyi de girmelisin,usbyi taktığında açılan yerden yani :sirit

Playlist gözüküyor altta Favorites / KaanTv diye çıkıyor KaanTv tıkladığımda empty diye hata veriyor işte

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
@santish34
Tekrar dene bakalım tvde,5 parça yapıp yükledim,galiba adını kaya1,2,3,4,5 yaptım açınca görürsün,fakat oynatmadı bilgin olsun,tabii oynatmayınca vlc de denedim yine hata verdi linkler,süresi bitti herhalde ,ama aklında olsun 180 kblik listeyi görüyor,ona göre düzenle listeni, notepad++ kur sistemine ve 5000 satır numarasına göre kopyala listeyi.

S Çevrimdışı

santish34

Yeni Üye
3 Mar 2019
11
29
@santish34
Tekrar dene bakalım tvde,5 parça yapıp yükledim,galiba adını kaya1,2,3,4,5 yaptım açınca görürsün,fakat oynatmadı bilgin olsun,tabii oynatmayınca vlc de denedim yine hata verdi linkler,süresi bitti herhalde ,ama aklında olsun 180 kblik listeyi görüyor,ona göre düzenle listeni, notepad++ kur sistemine ve 5000 satır numarasına göre kopyala listeyi.

Bu seferde başka bir problem çıktı, Televizyon opera güncel olmadığı için videoları oynatmıyor :clap

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Hımmm,benimki 3.6 versiyon,sıkıntı yok oynatmada ,sendeki kaç peki,sanırım o da 3.6 olmalı ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
P Çevrimdışı

pcist

Yeni Üye
17 Eyl 2019
23
33
Hocam modemi kapatıp açın düzeliyor bende bir kere olmuştu öyle düzeldi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam modemi kapatıp açın düzeliyor bende bir kere olmuştu öyle düzeldi
Pardon ben ilk posttaki sorun için yazmıştım ?

E Çevrimdışı

esatesat

Yeni Üye
23 Eyl 2019
6
33
Dosya boyutu çok büyük olmamalı , 3-4 mesaj yukarıda anlatmıştım,ayrıca ottplayer güncellemeyi kendisi yapmıyor ,smart içindeki uygulamayla güncelleniyor ,bu arada tvde hangi kart var ki ,merak ettim :)
1---ss iptv editör de MB130 yazıyor, sanırm bu. TV: Vestel 49UD9400.
2---Smart içindeki uygulamayla nasıl olacak güncelleme.
3---m3u dosya boyutu 3.5 Mb falan. daha önce yüklüyordu. Şu an birçok deneme yaptım ama nafile.
4---tv de ss iptv ve ottplayer var başka uygulama yok. ücretli link var elimde. sürekli link yükler haldeyim güncelleme olmadığı için. ssiptv sanrım güncelliyor ama oda 1.5 mb'tan büyük dosyaları kabul etmiyor. iki parça halinde atınca da güncellemiyor. ((ÖRN: iki dosya yapnca yeni eklenen film veya dizilere ulaşamıyorum.))
5--- maddeler halinde yazdım derdimi. derman ol bana :) ;) formda yazılanları okuyup bilgi edinmekten gözüm ağrıdı. :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri