Oto akü bozuldu tavsiye lazım

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
Ne Vartaymis ya helal olsun (dünya markasi kalitesine lafim yok) ne koyuyolar icine acaba cok merak ettim 5 yil mi garanti veriyor acaba sahsim adina akü de satiyorum suanda inanin bana bizim ürünlerimiz dünyaya satiliyor gerek yok cok para vermeye o kadar sahsi kanaatim. İlla yabanci marka isterseniz Yuasa alin japon mali İnci akünün ortağidır 1. kalite aküdür ülkemizde üretilir.

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Varta akü 5.yılı ve bir sıkıntısı yok gül gibi geçinip gidiyoruz. Çok büyük laflar etmeyeyim ama hepsi aynı görüşlerine saygı duymakla birlikte katılmıyorum. Kaliteli ürün her daim kaliteli üründür.
Varta tavsiyemdir ama üretim tarihi önemli

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
Varta akü 5.yılı ve bir sıkıntısı yok gül gibi geçinip gidiyoruz. Çok büyük laflar etmeyeyim ama hepsi aynı görüşlerine saygı duymakla birlikte katılmıyorum. Kaliteli ürün her daim kaliteli üründür.
Varta tavsiyemdir ama üretim tarihi önemli
Keske farkli olacak bisey soyleyebilseniz ama yok emin olunki üretim teknigi icindeki malzeme hep ayni ismi buyuk olan pahali satiyor olay bu gercekten farkli olsa garanti suresi 2 yildan uzun olurdu aku basit bir urundur bir tv veya televizyon degildir inanin 3 gun kurs gorseniz malzemeler olsa sizde gayet guzel aku yaparsiniz...

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
374
5 yıl bir akü için muazzam bir kullanım ömrü :)

İnternetten fiyata göre tarayabilirsiniz. Markası ne olursa olsun normal bir akü 2-3 sene idare eder. Kaliteli olanlar tıpkı sizdeki gibi 5 seneyi zorlayabilir.

Katalog bilgisinde yer alan amper düzeyini seçmenizi tavsiye ederim. Amper arttıkça akünün boyutu da artacaktır doğal olarak. Tavsiye edilenin üzerinde bir amper seçerseniz yerine sığmayabilir.

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
5 yıl bir akü için muazzam bir kullanım ömrü :)

İnternetten fiyata göre tarayabilirsiniz. Markası ne olursa olsun normal bir akü 2-3 sene idare eder. Kaliteli olanlar tıpkı sizdeki gibi 5 seneyi zorlayabilir.

Katalog bilgisinde yer alan amper düzeyini seçmenizi tavsiye ederim. Amper arttıkça akünün boyutu da artacaktır doğal olarak. Tavsiye edilenin üzerinde bir amper seçerseniz yerine sığmayabilir.

President 72 ah 600cca akü aldım çokta memnunum şimdilik hiç bi sıkıntı olmadı. Bakalım ilerleyen zaman ne gösterecek
Teşekkürler yinede ?

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
Arkasında duracak duzgun bi esnafdan alin butun akuler 2 yil garantili zaten.İnci akü ve grubunu tavsiye ederim bosuna marka diye cok para vermeyin Akü cok karmasik bi yapi degildir kursun plaka asit ve sudan olusur. hepsinin yapisi aynidir standarttan bi buyuk amperde alabilirsiniz yerine sigarsa. 60 yerine 75 gibi kârıniza olucaktir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri