Oto akü bozuldu tavsiye lazım

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Merhaba arkadaşlar,

Opel Vectra 1.6 97 model aracım var. Akümde hiç bir problem yoktu. Şimdiye kadar hep tek marştı. Güneş yanığından dolayı kaportacıya bıraktık 3 gün. Usta aradı araba hazır diye. Kardeşim gitti almaya araç çalışıyormuş. Sormuş neden çalışıyor diye ustada akü zayıflamış o yüzden ıstop etmedim demiş. 5 senedir tık demeyen arabanın aküsü 3 günden az bi sürede resmen sömürmüş. Neyse sonra aküyü şarja verdik yine düzelmedi zor çalışıyor. Çalışırken bütün elektrik kesiliyor falan. Şimdi akü almam lazım. 72 amper düşünüyorum. Önerebileceğiniz uygun fiyatlı ve işini düzgün yapan bir yer var mı? Yada bu araç için kaç amper ve cca akü uygundur? Şimdiden teşekkürler

Najaz Çevrimdışı

Najaz

Aktif Üye
7 Ağu 2019
84
46
Aracınız Alman üretimi. Bu yüzden akü olarak Alman markalarını tercih ederseniz, araç daha ahenkli çalışacaktır. Tavsiyem Varta akü alınması.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
Servisi guvenilir olan herhangi bir akü iyi olucakdir butun akuler 2 yil garantilidir marka aliyorum diye 150 200 fazladan para vermeyin kendimde akü satiyorum Ana markalar her zaman gereksiz pahalidir (mutlu yigit inci esan) bu markalar veya yan urunleri olsun.

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Servisi guvenilir olan herhangi bir akü iyi olucakdir butun akuler 2 yil garantilidir marka aliyorum diye 150 200 fazladan para vermeyin kendimde akü satiyorum Ana markalar her zaman gereksiz pahalidir (mutlu yigit inci esan) bu markalar veya yan urunleri olsun.

Petlas president akü nasıldır? İlk defa duyuyorum

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Yuvaya sığacak en büyük amper aküyü alabilirsiniz... Sadece Akü satan yerden değil de, aynı zamanda elektrik işleri yapan yerlerden almanızı tavsiye ederim.

* * *

Japon aracı olanlar yandı, Japon Akü de yok piyasada... :cigara

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Yuvaya sığacak en büyük amper aküyü alabilirsiniz... Sadece Akü satan yerden değil de, aynı zamanda elektrik işleri yapan yerlerden almanızı tavsiye ederim.

* * *

Japon aracı olanlar yandı, Japon Akü de yok piyasada... :cigara

Bizimde yerli akümüz var ama yerli aracımız yok tofaş hariç ? tofaşada zaten 9v pil bile bağlasan hiç fark etmez ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt