Ortak Yayında Bağış Miktarı 100 Milyar TL'yi Aştı

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,630
59
inşallah diyorum tüm bunca çaba ve gayret boşa gitmeden kuruşunun bile dahi birilerinin cebine girmeden bu mağdur vatandaşlarımızın yararına kullanılır yardımlarını esirgemeyen en küçüğünden en büyüğüne allah razı olsun inşallah rabbim ölenlerimize rahmetiyle muamele eylesin yaralılarımıza acil şifalar versin inşallah.

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Müthiş çok sayıda eli açık zenginlerimiz varmış, izledikçe ülkem insanlarıyla gururlanıyorum. Hele hele kumbarasını bağışlayan nesli görünce geleceğimiz için daha da umudum arttı bu akşam. Keşke Haluk Levent de bu akşam araların da olsaydı...

inşallah diyorum tüm bunca çaba ve gayret boşa gitmeden kuruşunun bile dahi birilerinin cebine girmeden bu mağdur vatandaşlarımızın yararına kullanılır yardımlarını esirgemeyen en küçüğünden en büyüğüne allah razı olsun inşallah rabbim ölenlerimize rahmetiyle muamele eylesin yaralılarımıza acil şifalar versin inşallah.

Üstadım bence bu kurumlarda görev almaya çalış, olmadı gönüllüsü ol içlerindeyken gözünle görür elinle dağıtır içini rahatlatırsın... Haluk Levent bile Ahbab olarak Afad ile protokol imzalamış bu kurumlarla ortak çalışıyor. O bile güveniyorken neden bu güvensizlik oluşuyor?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Müthiş çok sayıda eli açık zenginlerimiz varmış, izledikçe ülkem insanlarıyla gururlanıyorum. Hele hele kumbarasını bağışlayan nesli görünce geleceğimiz için daha da umudum arttı bu akşam. Keşke Haluk Levent de bu akşam araların da olsaydı...

Üstadım bence bu kurumlarda görev almaya çalış, olmadı gönüllüsü ol içlerindeyken gözünle görür elinle dağıtır içini rahatlatırsın... Haluk Levent bile Ahbab olarak Afad ile protokol imzalamış bu kurumlarla ortak çalışıyor. O bile güveniyorken neden bu güvensizlik oluşuyor?
Sevgili Alperentoy ,seni forumda "gizli" olarak görüyorum mübarek ,yani teknik terim ile " offline" ,neden ki böyle seçtin ,hatta şimdi bile offlinesin, buradasan el kaldır bakayım :haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Bende yeşil görünüyor, beni yok saymış olmayasın...
Ben asla öyle şey yapmam :)

byalo-249.png

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,630
59

sevgili alperetoy haluk kevent,de gelecek,di ama bir kaç soysuz kanal onun gelmesini istemedi siz o kanalları biliyorsunuz aldığım duyumlara göre yarın saat 14.00 da açıklama yapacakmış bu konuyla ilgili olabilir ama bence bunun arkasında bahçeli olabilir diyorum herşeye maydonoz oluyor,ya hani

331327281_1051709829551688_7362663149907802239_n.jpg

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
63ed70ea4e3fe022ac5b139f1810f465e37450f8d.jpg

Ben bu anlamlı gecede ADD, TÜSİAD, gibi kuruluşları görmeyi merak ettim. Bir vatandaşımız şahsi olarak Atatürk adına bile bağışta bulunurken gözlerim bunları aradı. Umarım önümüzdeki zamanlarda kendilerini katkı koyma da en ön de göstermeye gayret ederler.

Haluk Levent olayı kendini aşan bir durum oluşturdu. Üzerine sosyal medyadan oynanan oyunda devletin karşısındaymış gibi gösterilmeye devletin karşısında durdurulmaya çalışıldı. Kendi yemedi ama maalesef bazı sosyal medya sazanları oltaya hemen zıpladı. Neyse ki kendi prim vermediğinden, olayı bozulmadan devam ediyor. Yoksa bağış, yardım, adı altında derneğine de pisliklerini bulaştırıp hepsini kirletip harcayacaklardı.
Kendisi RTÜK başkanıyla görüşmüş bir tiviti vardı, sorunu çözmüşler aralarında. Çalştığı tüm sanatçı arkadaşları oradaydı zaten.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri