ONVO TV Youtube Sorunu - SmartTubeNext | Tavsiye Forumu

ONVO TV Youtube Sorunu - SmartTubeNext

Tugi136 

Bronz Üye
20 Nisan 2020
268
27
Merhaba arkadaşlar bugün Adem Helvacı @Adem Helvacı nın videosunu izlerken Youtube oturum açma sorunundan bahsettiğini gördüm. Bu üründe denemeniz için size
SmartTubeNext isimli Yotube uygulamasını vereceğim. Deneyip çalışıp çalışmadığını bildirirseniz arkadaşlara yardımcı olur.

app_banner.png

Uygulamayı açıp sol menüden Ayarlar>Hesaplar>Hesap Ekle dedikten sonra ekranımızda bir kod çıkacak.
Şimdi Bilgisayarımızdan ya da Telefonumuzdan https://www.youtube.com/activate adresine giriyoruz.
Uygulamada verilen kodu bu alana gireceğiz. İzinleri verdikten sonra işlemimiz tamam.

Adem Helvacı @Adem Helvacı fikoloji @fikoloji teraspy @teraspy

smili72 

Platin Üye
6 Mart 2018
1,128
48
Bunu tv nin üstünde kurulu gelen SmartYoutube da yapıyor aslında

TV ye Google play store kurmanın yolunu bulanınız oldu mu acaba? :alala
Adem Helvacı @Adem Helvacı ustam apk olarak kirilmiş versiyonlari mevcut indirip flaş diske atip televizyona kurulabilir Bende android tv yok ancak apkmos sitesinde gördüm apk olarak vardi. Denemek gerek...

BURADA

Umut Barış 

Sadece Forum
Yönetici
Süper Moderatör
23 Kasım 2017
14,449

Adem Helvacı 

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
17 Şubat 2017
19,237
48

Umut bunların tamamını ve fazlasını denedim.

Youtube açmak ile ilgili sorun yok, vanced ile de çalışıyor cihaz onda da sorun yok, ancak oturum açamıyoruz bir türlü.

Adem Helvacı 

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
17 Şubat 2017
19,237
48
A101deki farklı versiyon mu yani? Bence bu çok yanlış bir politika kendilerine zarar verirler anca. Belirli bir standardı korumaları lazım. Yakup bey bu mesajı görseydi keşke.
Ben öyle olduğunu düşünüyorum zira o incelemeyi görmüştüm ben. Ekranın sol alt köşesindeydi PlayStore, Yayınlandığı tarihe de bakınca o ürünün bu ürün ile aynı izinlerde olmayabileceğini düşündüm.

Görmesini beklemeye gerek yok yarın sorarım kendisine :ok

Adem Helvacı 

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
17 Şubat 2017
19,237
48
20210120_0108141ac92fb591b76f11.jpg

Yani sonuçta kendi uygulaması üzerinden youtube oturum açıyor ama illa ki bir kereye mahsus da olsa pc veya telden kod girmeni istiyor.

Tugi136 

Bronz Üye
20 Nisan 2020
268
27
20210120_0108141ac92fb591b76f11.jpg

Yani sonuçta kendi uygulaması üzerinden youtube oturum açıyor ama illa ki bir kereye mahsus da olsa pc veya telden kod girmeni istiyor.
O çok problem değil abi de sen e ticaret sitelerine Play Store olanı ver A101'e olmayanı. Böyle satış politikası mı olur ? Böyle olursa Sunny den ileriye gidemez. Belirli bir standartın altına inmemek lazım.

Umut Barış 

Sadece Forum
Yönetici
Süper Moderatör
23 Kasım 2017
14,449
O çok problem değil abi de sen e ticaret sitelerine Play Store olanı ver A101'e olmayanı. Böyle satış politikası mı olur ? Böyle olursa Sunny den ileriye gidemez. Belirli bir standartın altına inmemek lazım.
Bunlar hep lisans, donanım muhabbeti işte.
Fazla ucuza kaçınca böyle oluyordur muhtemelen.

Nickimsonikimsi

Aktif Üye
10 Eylül 2018
54
38
Onvo TV yi bende A101 den aldım kendim plazma tv kullaniyorum Onvo TV yi annem için öncelik ekonomik çözüm ile birlikte canlı renk Netflix,Youtube olarak belirlediğimiz için tercih ettim ve panel kalitesi renk kalibrasyonu olarak segmentinin üzerinde buldum ancak 2 sorunum var.
1.)Playstore kuramadım Adem Helvacı @Adem Helvacı Hocam siz kurabildiniz mi? zira playstore olmadan android olmasinin bir esprisi kalmiyor.
2.)Netflix 480p neyazikki goruntu çok kotu birde 1080p netflix izleyebilsek TV vaat ettiklerini gerçekleştirmiş olacak