Önemli Önemli linkler ve adreslerim (Herkes için)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
G40 PROTECH uyarısını kapatan arkadaşım var fakat (unauthorized) uyarısınla uğraşmak mı istemedi bilmiyorm ama olmuyor dedi meraktan rusyadaki satıcıya mesaj yoluyla sordum oda cihazı gönder hallederiz diyor ama o sanıyorki bende orjinal cihaz var.
Neden öyle demiş anlamadım, yapsaymış 1 dakikada ,ben yapamadım ki linux kullancısıyım ,aşinayım bazı şeylere :)
Amiga500den beri yazılımla uğraşıyorum amatörce,en iyi serkan_0057 serkan_0057 bilir ,yapabiliyorsam kesin yaparım.PROTECH demek zaten korumalı demektir bilirsin ,yazılım korumlaıdır( basitçe kilitlidir),korumalı yazılımı açmak için SDK sahibi olmak lazım ki tekrar yazılım derlensin (basitçe yazdım)Bu konuda herkes bir şey söylüyor(yazıyor) ama yazılım içine konan "kontrol yazılımı" ile bazı şeyler kontrol edilir ,uyar ise yol verilir ,uymaz ise cihaz kapatılır,mesela Gx işlemcide bunu kernel içinden yapıyorlar,sende tek tek deneyebilirsin,sonuç kernel çıkacaktır,işin aslı tüm cihazların kapalı linux yazılımları aynıdır bana göre ,tek ayırd eden özellik compres denilen sıkıştırma programıdır,(kapalı linux= içine girilemeyen işletim sistemi)
Gerçi bu konuda çok bilgili değilim,onu belirteyim,amatörce uğraşıyorum(amatör olduğumdan daha derine inebiliyorum tabii :) )
Neyse ,saat 02:30 olmuş,hanım"kapat artık alo,saate bak kaç " dedi :haha1
Şimdilik iyi geceler ,düzeyli muhabbet için ayrıca teşekkür ederim :ok

serkan_0057 Çevrimiçi

serkan_0057

Süper Üye
14 Ağu 2020
108
43
blıyorum usta ben senın amotorlugunude sen ısteyınce yaparsın ama bu satte yorma kendını fazla sen bıze lazımsın usta ?

F Çevrimdışı

Fatih Ozat

Yeni Üye
7 Ara 2020
1
40
Neden öyle demiş anlamadım, yapsaymış 1 dakikada ,ben yapamadım ki linux kullancısıyım ,aşinayım bazı şeylere :)
Amiga500den beri yazılımla uğraşıyorum amatörce,en iyi serkan_0057 serkan_0057 bilir ,yapabiliyorsam kesin yaparım.PROTECH demek zaten korumalı demektir bilirsin ,yazılım korumlaıdır( basitçe kilitlidir),korumalı yazılımı açmak için SDK sahibi olmak lazım ki tekrar yazılım derlensin (basitçe yazdım)Bu konuda herkes bir şey söylüyor(yazıyor) ama yazılım içine konan "kontrol yazılımı" ile bazı şeyler kontrol edilir ,uyar ise yol verilir ,uymaz ise cihaz kapatılır,mesela Gx işlemcide bunu kernel içinden yapıyorlar,sende tek tek deneyebilirsin,sonuç kernel çıkacaktır,işin aslı tüm cihazların kapalı linux yazılımları aynıdır bana göre ,tek ayırd eden özellik compres denilen sıkıştırma programıdır,(kapalı linux= içine girilemeyen işletim sistemi)
Gerçi bu konuda çok bilgili değilim,onu belirteyim,amatörce uğraşıyorum(amatör olduğumdan daha derine inebiliyorum tabii :) )
Neyse ,saat 02:30 olmuş,hanım"kapat artık alo,saate bak kaç " dedi :haha1
Şimdilik iyi geceler ,düzeyli muhabbet için ayrıca teşekkür ederim :ok
Merhaba,

Öncelikle vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.
TOSHIBA Smart Tv ye sizden aldığım yazılı yukledim. Yine eski versiyon bir değişiklik olmadı, yeni sürümünü varmıdır. Tvde internetten film izlerken kapanıp açılma oluyor yardımcı olurmusunuz.

TOSHIBA Smart TV
(michelangelo) (V.2.35.14.0) (SVN:257233)(MB110)(768MB)

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Merhaba,

Öncelikle vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.
TOSHIBA Smart Tv ye sizden aldığım yazılı yukledim. Yine eski versiyon bir değişiklik olmadı, yeni sürümünü varmıdır. Tvde internetten film izlerken kapanıp açılma oluyor yardımcı olurmusunuz.

TOSHIBA Smart TV
(michelangelo) (V.2.35.14.0) (SVN:257233)(MB110)(768MB)
Ben yazılım vermiyorum ,ama tv arkasındaki barkod fotosunu OKUNAKLI olarak çekip aşağıdaki konuda yayınlarsan ,full yazılım verir dostlarım,ama tv çalışıyorsa bence elleme ama illa yazılım bakayım elimde bulunsun dersen dediğimi yapmalısın sevgili Fatih :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt