Onaylı Üye - Sms Doğrulama

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ben çok çok eski üyeyim ama uzun zamandır girmiyorum haklı olabilirsin kesinlikle en gerekli bölüm konu dışı sms onayı için

Tabi SMS onayı olması bölümlerin bozduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Troller cirit atıyor.
Yönetim de reklam gelirine bakıyor.

Biraz da gelirine bakan yönetim nedeniyle bu forum kuruldu.
Adamlar tüccarı koruyor, ustayı banlıyor.
Sonra Samsung satıcısı adam Samsung tavsiye ediyor, LG satıcısı adam LG tavsiye ediyor. :haha1

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Tabi SMS onayı olması bölümlerin bozduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Troller cirit atıyor.
Yönetim de reklam gelirine bakıyor.

Biraz da gelirine bakan yönetim nedeniyle bu forum kuruldu.
Adamlar tüccarı koruyor, ustayı banlıyor.
Sonra Samsung satıcısı adam Samsung tavsiye ediyor, LG satıcısı adam LG tavsiye ediyor. :haha1
Burası cennet gibi umarım hep böyle kalır ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ben de en az 5-6 foruma üyeyim,burası kadar sessiz,sakin,kavgasız,tartışmasız,seviyeli forum görmedim.Burayı bu yüzden seviyorum ve tavsiye ediyorum.

Sessiz çünkü kitlesi küçük.
Kemik kitlemiz o kadar büyümüş değil henüz.

Bir de yönetimin nasıl aksiyon aldığının da önemi var tabi.
DH ve Technopat gibi yerlerde yönetici tanrı gibi bir şey. :haha1
Böyle bir kibir, böyle bir ego, böyle bir umursamazlık yok yani.
Gerçi DH'de yöneticilerin kim ve ne olduklarının çok önemi yok gibi duruyor ama.
Daha çok nasıl tık alırızın derdinde oldukları için. :kiskis

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Güvenilir ortam oluşturmak ise mesele, üye olurken nüfus müdürlüğünden adres bilgisi , 6 fotoğraf, savcılıktan temiz kağıdı istenir olur biter.
Ortam güvenilir
Onaylı üye olmak da, üyenin kendi tercihidir... Herhangi bir şekilde yönetimin, şart koştuğu, zorladığı veya yönlendirdiği bir şey de yok çok şükür.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Bazı konulara cevap yazmak istediğimde (Konular alım-satım v.b ile alakalı değil) konu altında "SMS doğrulama sistemi ile hesabınızı doğrulayın" yazısı ve uyarısı alıyorum. İlk etapta güzel bir yaklaşım gibi görünüyor, hatta bazı şeylerin de önünü kesebilir gibi ancak SMS doğrula ekranında ki şu yazı canımı sıktı:
"Tarafımıza bildirdiğiniz veya bildirildiği şekliyle kişisel verilerin doğruluğunu ve en güncel halini koruyarak, kaydedileceğini, depolanacağını, muhafaza edileceğini, yeniden düzenleneceğini, kanunen bu kişisel verileri talep etmeye yetkili olan kurumlar ile paylaşılacağını ve KVKK’nın öngördüğü şartlarda, yurtiçinde üçüncü kişilere aktarılacağını, devredileceğini, sınıflandırılabileceğini ve KVKK’da sayılan sair şekillerde işlenebileceğini bildiririz."
Telefon numaralarımız reklam pazarlama için peşkeş mi çekilecek?
SMS doğrulama uygulaması "ticari" faliyet v.b konularda geçerli olması daha mantıklı değil mi, neden neredeyse sıradan konularda bile uygulanıyor?
Bu konuda açıklama yapıldıysa da görmedim, varsa link ya da lütfen bir açıklama.
Not: Telefon numaramı vermekten ziyade altı çizili kısımdan çekindim çünkü abuk sabuk aramalardan bıktım, bunlara yenileri eklensin istemiyorum!
Ordaki atıf yetkili (adli-kolluk) mercileredir.

Numaralarınızın reklam-pazarlama firmalarını satılmasını bir kenara bırakın
Forumumuzdaki (Sistem Sorumlusu hariç) hiçbir yönetici göremez.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
İnternet üzerinden alış verişlerde mecbur telefon numarası veriyoruz iletişim için, kargo iletişim için v.s, bankalar içinde mecburuz malum internet bankacılığı v.s dahil şifre telefon numarasına geliyor, iyi de Forumda "konu dışı" başlığı altında her hangi bir konuya cevap yazmak için neden Telefon numarası onayı gerekiyor bunu anlamış değilim!? Bilmem anlata bildim mi yoksa hala "güven" meselesinde ısrar edecek misiniz?
Sms onayın gerekli olduğu alanlar.
Mevzular , 2.el alışveriş alanı, iptv bölümü.

3 alanda suistimal,kavgaya musait alanlar.
Bu yüzden trol ve sahtekarlari bu alanlarda istemiyoruz.

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
bu yazıdan kurtulamıyorum sorun nedir? sevgili yöneticilerim normal tv bölümlerine bile yoruma izin vermiyor?

Değerli üyemiz, içeriklere yanıt gönderme ve mesaj yazma izinlerine tam erişim sağlayabilmek adına lütfen SMS Doğrulama Sistemi ile hesabınızı doğrulayınız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. demiş???

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
bu yazıdan kurtulamıyorum sorun nedir? sevgili yöneticilerim normal tv bölümlerine bile yoruma izin vermiyor?

Değerli üyemiz, içeriklere yanıt gönderme ve mesaj yazma izinlerine tam erişim sağlayabilmek adına lütfen SMS Doğrulama Sistemi ile hesabınızı doğrulayınız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. demiş???
profilinizde sms doğrulama var tlf la sms doğrulaması yapmanız gerekli.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459

Mesala hangi foruma giremiyorsunuz.

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Mesala hangi foruma giremiyorsunuz.
sevgili Sota hocam mesela bu konuya cevap yazamadım izmir li olarak
ahan da bu konu:bilmiyomhttps://tavsiyeforumu.com/konu/izmirde-ulasimda-ucretsiz-aktarma-kaldirildi.9365/#post-197486:bilmiyom
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

profilinizde sms doğrulama var tlf la sms doğrulaması yapmanız gerekli.
sevgili abim yapmaya çalışıyorum kayıt et diyor tamam diyorum, lakin yine sorun devam ediyor, işin içinden çıkamadım:bilmiyom

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
nereye ekleyeceğim telefon numara mı????
aha yapmaya çalıştığımda verdiği hata resimde

2020-08-14_06-24-00.png

2020-08-14_06-29-42.png

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
nereye ekleyeceğim telefon numara mı????
aha yapmaya çalıştığımda verdiği hata resimde

2020-08-14_06-24-00.png
numaranın başına 0 koy numarayı kontrol et tarayıcı değiştir chrome opera dene reklam engelleyici varsa kapat öyle dene tarayıcı geçmişini çerezleri sil

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt