Omix mix wifi pro ?

Hakande9 Çevrimdışı

Hakande9 

Aktif Üye
28 Eyl 2020
213
31
cihazı bağlamak istediğin wifi bağlı olmalısın.
Bende onu farkettim abi dün o kadar uğraştım olmamıştı bağlandiktan sonra bağlamak istediğin çevredeki diğer wifi leri gösteriyor baya bi wifi buluyor cihazın çekiş gücü iyi gibi omix bu cihazla ilgili kurulum videosu yapması lazım hiçbir forumda youtubede vs bilgilendirme de yok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
19,102
Bende onu farkettim abi dün o kadar uğraştım olmamıştı bağlandiktan sonra bağlamak istediğin çevredeki diğer wifi leri gösteriyor baya bi wifi buluyor cihazın çekiş gücü iyi gibi omix bu cihazla ilgili kurulum videosu yapması lazım hiçbir forumda youtubede vs bilgilendirme de yok
Omix yanına al bağlanmak istediğin wifi cihazının yanına git. Cihazı eklemeye çalıştığında sende wifi ağı ister o esnada bağlanacak wifi ağını seç ve şifreyi gir.

Hakande9 Çevrimdışı

Hakande9 

Aktif Üye
28 Eyl 2020
213
31
Abi cihazda stabil sorun yok gayet iyi çekiyor cihazi kurduktan sonra elektrik gidip gelmesinde tekrar otomatik bağlanması için cihazın kurulu olduğu internet ile telefondan aynısı olması gerekiyor kurulumda en azından bağlantı stabil

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
19,102
Abi cihazda stabil sorun yok gayet iyi çekiyor cihazi kurduktan sonra elektrik gidip gelmesinde tekrar otomatik bağlanması için cihazın kurulu olduğu internet ile telefondan aynısı olması gerekiyor kurulumda en azından bağlantı stabil
elektrik kesintisi sonrası otomatik bağlanması gerekir.!

Hakande9 Çevrimdışı

Hakande9 

Aktif Üye
28 Eyl 2020
213
31
elektrik kesintisi sonrası otomatik bağlanması gerekir.!
Daha öncesinde başka internetle cihazi kurup sonra kullanacağım ana wifiye başlamıştım, elektrik gidip geldiğinde cihaz çevrimdışı kalmıştı. Bu sefer cihazi bağlayacağım ana internetle kurduğum telefona bağlı olan internet aynısı yaptım bakalım inşallah sorun çıkarmaz yoksa ne kadar güzel olsada bu cihaz kullanilmaz

Geri
Üst Alt