O şimdi ASKER !...

R Çevrimdışı

runes

Yeni Üye
27 Haz 2018
27
28
Arkadaşlar merhaba size bir şey danışmak istiyorum bilgisi olan varsa tahmin etsin lütfen. 98/3a yani temmuz 24 askere gidiş tarihim acaba acemi birlik nereye düşer yoğunluklu olarak. Kütük (GİRESUN)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar merhaba size bir şey danışmak istiyorum bilgisi olan varsa tahmin etsin lütfen. 98/3a yani temmuz 24 askere gidiş tarihim acaba acemi birlik nereye düşer yoğunluklu olarak. Kütük (GİRESUN)
Genelde ters köşe yapıyorlar, bu koşullarda acemiliğini Antalya karpuzkaldıran (Orası ustaydı galiba :alala) veya Kütahya Havacılık veya en büyük acemi birliklerinden birisi olan Manisa 8 inci Piyade Alayı olabilir diye düşündüm. Benim kütük BAYBURT olması hasebiyle Manisa da yapmıştım acemiliği :ok

R Çevrimdışı

runes

Yeni Üye
27 Haz 2018
27
28
Genelde ters köşe yapıyorlar, bu koşullarda acemiliğini Antalya karpuzkaldıran (Orası ustaydı galiba :alala) veya Kütahya Havacılık veya en büyük acemi birliklerinden birisi olan Manisa 8 inci Piyade Alayı olabilir diye düşündüm. Benim kütük BAYBURT olması hasebiyle Manisa da yapmıştım acemiliği :ok
Benim dedem babam dayım hepsi izmir de yapmışlar acaba bende izmir e düşer miyim

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
744
Bende diyorum Karadenizlilik var biraz Adem Helvacı Ado Ustamda, bundan dolayıymış :ok :kiskis

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,155
Bende Rize'liyim , acemiliği Erzincan'da , usta birliğini Edirne'de yapmıştım :danger

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
744
Aynen Şahin abi topçu birliğindeydim , usta birliğindede Edirne Süloğlu'nda 6. Bataryadaydım , nişancıydık övünmek gibi olmasın obüste :hihi
Deme be :uzgun , benim zamanımda orası çok kötüydü be. Ben yanıbaşınızdaki 3.Ordu Karargahında yaptım. Biz büfenin oralarda yayılırken, Topçu birliğindekiler sürünüyordu :kiskis.
Mahalleden birisi acemi birliği oraya düşmüştü. Sakın Usta olarak kalma diye uyardım, kazara kalmıştı, kafayı yemekten çürüğe çıktı :(

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,155
Deme be :uzgun , benim zamanımda orası çok kötüydü be. Ben yanıbaşınızdaki 3.Ordu Karargahında yaptım. Biz büfenin oralarda yayılırken, Topçu birliğindekiler sürünüyordu :kiskis.
Mahalleden birisi acemi birliği oraya düşmüştü. Sakın Usta olarak kalma diye uyardım, kazara kalmıştı, kafayı yemekten çürüğe çıktı :(
Acemi birliğinde çok çektim abi yaa Erzincan'da bide 4 tertipdik :hihi kışa denk geldik orda gider gitmez hastalandım , laf anlatamıyon dinleyen yok. Usta birliğine gittimde rahatladım şükür :ok

Geri
Üst Alt