Novacom Spybox S11

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Bu cihazı aldım,hemen içine girdim ,ne var ne yok kurcaladım(her zaman olduğu gibi) yepyeni yeni versiyon (full) NCAM derledim,tabii önce oscam derledim :) ,süper tek kelime ile.Ver adresi ,alsın cline,newcamd hooooop şeyler karşında :hihi
Oscam hariç ncam'ı asla paylaşmamaya karar verdim ,ama yazmadan edemedim :) ,bu arada farklı derlemeleri var ,ama bu tamamen bana ait,android sdk,curl,v.s hepsi yeni versiyon :mutlu
Tabii android uydu alıcısı ile alakalı konu veya bölüm olmadığından(nedense hiç dinlenmedim bu güne kadar Sota Sota ) burada açtım konuyu.belirtmeden geçmeyeyim,oscamdan daha hızlı ncam,zınk diye açıyor kanalları,şok oldum gördüğümde (teşekkürler digiulama digiulama )

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
teraspy teraspy Bölüm olmadığı için onu açmaya en uygun yer linkteki bölüm görünüyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Android uydu alıcı Cihazlar hyrid Tv box diye geçiyor.
Tv box katagorisinde olabilir bunun konusu Emmi Type c girişli cihazlar da çıktı küçük Type c tuner takınca uydu alıcı oluyor Tv box'lar.
Çok anladığım bir konu değil açıkçası <--- Uyduruyor :hihi
Ama bak olabilir ,"anten takılan tvbox" ,yep yeni bir cihaz gelecek desene meydana :haha1

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Çok anladığım bir konu değil açıkçası <--- Uyduruyor :hihi
Ama bak olabilir ,"anten takılan tvbox" ,yep yeni bir cihaz gelecek desene meydana :haha1
Geldi bile Emmi baya oluyor bende Type c tuner aldım sanssızlık işte benim çanak lodosta uçtu çatıdan:hihi kanal geçişleri hızlı.
Fazla kullanılanmadan çanak uçtu

63b2974074e3b-306.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İyi olmuş ama. Emmi küçük aletler özellikleri fazla. Bendeki cihazlardan örnek resim.

IMG_20230129_015642.jpg
IMG_20230129_015714.jpg
IMG_20230129_015738.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Fazla iyi değil vestel Tv uydu arayüzü ile aynı aşağı yukarı uydu alıcı gibi geniş özellikli değil bu Type c tuner fazla beğenmedim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri