Nokia 2100 Aranıyor !

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Elimde sıfır IMEI datası var. Lakin paylaşmak istemiyorum. KVK yüzünden

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Benim de nokia1100,samsung 5611 tuşlu telefonlarım çalışır vaziyette yedek olarak duruyor.Ne olur ne olmaz diye elden çıkarmadım.

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,649
59
bir zamanlar IMEI leri yayınlayan bir site vardı uzun zamandır bakmadım yayındamı yoksa kapandımı bilmiyorum bendeki telefonlar 1yıl öncesine kadar halen kullanımda idi hem eşimin hem kayınpederin telefonu idi eşime yeni telefon aldık diğeri,de kayınpeder artık telefonla konuşacak durumda değil onun için kenarda duruyorlar bu konudan 3 gün önce depoda birşeyler ararken elime geçti baktım hemen şarj ettim bataryalar,da oldukça iyi durumda tekrar çıkardım şarjdan sonra bitirmesin boşa çalışmasın diye bu telefonların hastası olanlar var o yüzden arıyorlar yeni çıkan modeller eskiler gibi sağlam değil çok çabuk arıza yapıyor asker telefonu diye satıyorlar ama sahte nokia .her ikiside orjinal şarj adaptörü ve yedek pilleri,de var bir zamanlar karaköyde osmanlı elektroniğin sahibinin yeğeni ve müdürü mehmet abi vardı adam hastasıydı bunların ben dahil bir çok kişi ekranlı akıllı telefon kullanırken bu oradaki satıcılara tembih ederdi temiz telefon geldimi bana getirin derdi hepsi dijital sitesini kurmuşlardı ama şu an kapalı dreambox cihazların klonlarını hd isminde çin,e yaptırıp peynir ekmek gibi sattılar velhasıl en son osmanlı perpada bir yer açmışlardı elemanlara sordum çok nadir geliyor bazen muhabbete geliyormuş uzun zaman oldu görmüyorum biz olduk 60 oda 70,in üzerindedir heralde biraz uzun oldu kusura bakmayın hayırlı geceler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt