Nokia 2100 Aranıyor !

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
phone.jpg

ben de bunun hastasıydım. nasip olmadı zamanında. uktedir. :krokop

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İmei numarası nedeniyle o kadar pahalı yazmış olabilirler

D Çevrimdışı

durdurak 

Yeni Üye
24 Ocak 2019
26
33
İçerisinde yüklü olan Space İmpact oyunu unutulmaz. Arka kapaktaki bölmeye sanırım vesikalık fotoğraf yerleştirilebiliyordu. Sonrasında 1110i modeline geçince tuşlara bakmadan mesajlaşmak keyifliydi.

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Cinayet aleti :).

Yeniçeri ocağı misali kınından çıkarılıp yol kesen tinercilerin kafasına atmalık.

N Çevrimdışı

NBKpro 

Aktif Üye
15 May 2021
191
İmei numarası nedeniyle o kadar pahalı yazmış olabilirler
İmei numarası fazla bir işe yaramaz. Çünkü eski telefon olduğu için 4.5G servisi VoLTE VoWifi gibi servisler aktif edilemiyor. İmei numarasının sahibi cihazda eğer 4.5G desteği VoLTE desteği varsa anca o şekilde aktif ediliyor.

Sen 40-50 TL arası arıyorsun Ne yapsınlar bedava mı versinler .
40-50 değil de 250 de istenmez. S3 mini ile aynı fiyat yazılmaz tahminimce. Bana göre maksimum ederi 100 TL'dir düzgünse. Kişiye göre değişir tabi fiyatı tartışılır. Ama 250 yazılmaz.

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
İmei numarası fazla bir işe yaramaz. Çünkü eski telefon olduğu için 4.5G servisi VoLTE VoWifi gibi servisler aktif edilemiyor. İmei numarasının sahibi cihazda eğer 4.5G desteği VoLTE desteği varsa anca o şekilde aktif ediliyor.

40-50 değil de 250 de istenmez. S3 mini ile aynı fiyat yazılmaz tahminimce. Bana göre maksimum ederi 100 TL'dir düzgünse. Kişiye göre değişir tabi fiyatı tartışılır. Ama 250 yazılmaz.

eski telefonun 3g yada 4g olması farketmez her şekilde yeni telefona taktığınızda 4.5g aktif olur.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

eski bir telefon imei 1-2 sene önce 80-100 TL arası satılıyordu şimdi fiyatlar uçtu 2 sene önce 2000 TL ye aldığım tv 6000 TL olmuş .

Keşke fiyatlar yerinde dursa TL nin değieri kalmadı paramız değersiz eridi bitti sadece adı var 250 TL diye

2 sene önce 100 TL'ye 3 tane 5 litrelik ayçiçek yağı alıyorduk şimdi 1 tane alamıyoruz hesabı böyle yaparsan

250 TL'ye 2 tane 5 litrelik ayçicek yağı alıyorsun oda TMO dan alırsan yine uygun fiyata satıyorlar telefonu :kiskis

Piyasa ortada gıdaya petrole elektriğe $ kur vs herşey almış başını gitmiş herkes kendine göre haklı ..

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,651
59
Bataryası ile kapak takımı sadece 150 tl piyasada bende 1100 var çalışır durumda 2 adet 2,sini 300tl,den vereyim sana

C Çevrimdışı

CanMurat 

Aktif Üye
26 Eki 2018
255
Suan sıfır satısta olan eskı telefonların hepsı rısklı: IMEI problemlerı, yenılenmıs olma olasılıgı, sebeke problemı...cok sıkayet var.
2.elde de sıkıntı var: tus takımı bozulunca yaptıracak adam bulamıyorsun kı alacagın telefon ıllakı yıpranmıs olacak. Adamlar tuslu telefona vakıt kaybı gozuyle bakıyorlar. Eee tabı dokunmatık cam veya ekran degıstırmekte cok temız para kazanmak varken senın tuslu telefonunla nıye ugrassın?
Elımdekı tus takımı zayıflamıs sevdıgım eskı telefonlar var: 2 ay once lazım oldu; yapacak adam bulamadım ıyı mı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt