Next Start 4K Tv Box ( Lisanslı - Dolby Vision-Atmos )

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Netflix lisansı olmayan modeli diyorsun sanırım 🤔 sendeki kumanda arızalıydı belki 🤔
cihazı n11 üzerinden sineshop mağazasından almıştım adamlara mesaj attım cihazı komple geri gönder dediler gönderdim yeni cihaz göndermişler jelatinlerini ben açtım yeni cihazdada aynı kumanda sorununu yaptı. bence bir şey kumandayı etkiliyordu ama bulamadım.yeni aldığım stick cihazlarda böyle bir sıkıntı yaşamadım.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,205
cihazı n11 üzerinden sineshop mağazasından almıştım adamlara mesaj attım cihazı komple geri gönder dediler gönderdim yeni cihaz göndermişler jelatinlerini ben açtım yeni cihazdada aynı kumanda sorununu yaptı. bence bir şey kumandayı etkiliyordu ama bulamadım.yeni aldığım stick cihazlarda böyle bir sıkıntı yaşamadım.
Enteresan, dediğin gibi birşey etkiliyor olabilir. Ama aldığın firmayı takdir ettim sineshop, helal olsun geri alıp yeni cihaz göndermişler. Aslında olması gerekeni yapmışlar ancak, çoğu firmadan bu tarz şeyler görmediğimiz için garibimize gidiyor 🙂

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Enteresan, dediğin gibi birşey etkiliyor olabilir. Ama aldığın firmayı takdir ettim sineshop, helal olsun geri alıp yeni cihaz göndermişler. Aslında olması gerekeni yapmışlar ancak, çoğu firmadan bu tarz şeyler görmediğimiz için garibimize gidiyor 🙂
o firmadan daha öncede mutant 4k uydu alıcısı almıştım adaptörle ilgili bir sorun vardı eski adaptörü almadan yenisini gönderdiler gerçekten iyi bir firmadır fakat cepte paralar kalmayınca eskisi gibi cihaz alamıyorum bu nedenle bir müdettir alışveriş yapmıyorum.

Mert Temizer Çevrimdışı

Mert Temizer 

Süper Üye
30 Eyl 2022
142
43
Cihazın çıkış fiyatını öğrendim arkadaşlar, cihaz 1799 TL den satışa sunulacak. Beklediğimden de iyi bir fiyata satışa çıkacak.

Netflix, Disney Plus, Prime Video da 4K yüksek çözünürlük ve Dolby Vision-Atmos desteğiyle, fiyatıyla tam anlamıyla bir F/P ürünü geliyor diyebiliriz 🙂
O zaman bizlere özel indirim gelsin.

MERT120 koduyla 120 tl indirim ile alabilirsiniz. 1720 - 120 = 1600 TL

A Çevrimdışı

azash

Yeni Üye
31 Eki 2020
6
49
Bu cihaza açılışta Google TV kurdum. Bir daha da klasik android arayüzüne ulaşamadım.
Üstelik dil ingilizce.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,205
İnceleme yarın tavsiyeforumunda arkadaşlar 🙂

P30612-163626.jpg

P Çevrimdışı

palet

Aktif Üye
21 Şub 2020
53
60
İhtiyaç olması durumunda Next start 4k cihazın kumandasını nereden temin edebiliriz? Nette kumanda ve fiyat bulamadım.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,205
İhtiyaç olması durumunda Next start 4k cihazın kumandasını nereden temin edebiliriz? Nette kumanda ve fiyat bulamadım.
Bu kumandalar lisanslı cihazlar için standart google kumandasıdır. Hemen, hemen tüm lisanslı cihazların kumandası aynıdır. Yinede tam uyum olması için Next Start ın üreticisi olan Skyworth Digital üretimi lisanslı cihazların kumandasını alabilirsin, mesela Mecool Km2, Km2 Plus, Next Stick, Atlanta Colovu v.s gibi cihazların kumandası.

P Çevrimdışı

palet

Aktif Üye
21 Şub 2020
53
60
Bu kumandalar lisanslı cihazlar için standart google kumandasıdır. Hemen, hemen tüm lisanslı cihazların kumandası aynıdır. Yinede tam uyum olması için Next Start ın üreticisi olan Skyworth Digital üretimi lisanslı cihazların kumandasını alabilirsin, mesela Mecool Km2, Km2 Plus, Next Stick, Atlanta Colovu v.s gibi cihazların kumandası.
Bulunabilir oluşu güzel. Neyse ki Çin sitelerindeki fiyatı da makul seviyelerde.

Geri
Üst Alt