Next Start 4K Tv Box ( Lisanslı - Dolby Vision-Atmos )

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,205
Toshiba TV uzerinde Netflix bazen takılmalar yapıyor. Tarayıcı zaten hiç kullanılamıyor.
TV ye baglayip Netflix ve IPTV (abonelik var) izlemek için uygun bir f/p ürün mü?
Neredeyse TV de TV hiç izlenmiyor.
Aradığım, basit kullanım ve stabilite. Ve uygun fiyat. (Serbest düşüşe geçen TL den sonra neyin fiyatı uygun kaldıysa tabi)
Buradaki cihaz isteklerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Ancak kafama takılan birşey var, hangi model Toshiba tv kullanıyorsunuz, bende Android Toshiba tv kullanıyorum 2263DT modelini, bu sıkıntıları yaşamıyorum.

A Çevrimdışı

azash

Yeni Üye
31 Eki 2020
6
49
Buradaki cihaz isteklerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Ancak kafama takılan birşey var, hangi model Toshiba tv kullanıyorsunuz, bende Android Toshiba tv kullanıyorum 2263DT modelini, bu sıkıntıları yaşamıyorum.
Toshiba 55UL3B63DT
TV bu Üstat. Güncellemeleri kontrol ediyorum yeni güncelleme bulunmuyor.
Özellikle Netflix kullanımında (5-10 günlük periyotlarda) TV yi fişten çekip tekrar takmam gereken donmalar yaşanıyor.
Bazen Netflix giriş ekranında, bazen TV yi kapatmaya çalıştığımda. Prizden çekip resetlediğimde sorunsuz.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,205
Toshiba 55UL3B63DT
TV bu Üstat. Güncellemeleri kontrol ediyorum yeni güncelleme bulunmuyor.
Özellikle Netflix kullanımında (5-10 günlük periyotlarda) TV yi fişten çekip tekrar takmam gereken donmalar yaşanıyor.
Bazen Netflix giriş ekranında, bazen TV yi kapatmaya çalıştığımda. Prizden çekip resetlediğimde sorunsuz.
Sizdeki Tv Android sistem değil sanırım, Smart tv sizdeki. Smart tv ler Android e göre daha ağır ve yavaşlardır. Bazende sapıta biliyorlar, kendimde kullandığımdan biliyorum. En sağlıklısı Android Tv Box almanız gibi duruyor.

A Çevrimdışı

azash

Yeni Üye
31 Eki 2020
6
49
Geçen sene % 70 daha az gelirimle 500/600₺ bandına almadığım ürüne şimdi ki gelirimle 1.699₺ ödedim. Bir de ucuz alıyormuş gibi hissettirildim :)
Belki de donanım olarak geçen sene ki ürün daha iyiydi.
Güzel ülkemde ki yaşantımızı bu kadar heyecanlı hale getirenlere teşekkür ediyorum.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Geçen sene % 70 daha az gelirimle 500/600₺ bandına almadığım ürüne şimdi ki gelirimle 1.699₺ ödedim. Bir de ucuz alıyormuş gibi hissettirildim :)
Güzel ülkemde ki yaşantımızı bu kadar heyecanlı hale getirenlere teşekkür ediyorum.
Bu daha kaliteli geçen seneki Next sorunluydu

A Çevrimdışı

azash

Yeni Üye
31 Eki 2020
6
49
kumandadan çok çektim birşey etkiliyordu ama bulamadım o nedenle bana 1000 tl bile verse almam.
internetten almanın güzelliği.
Beğenmezsem ya da sorun çıkarsa iade ederim.
Firma da eminim 15 gün sonra (dolar kuruna bağlı olarak) cihazı aynı fiyatan geri almaktan memnun kalır :)

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,205
Hayırlı olsun, diğer Next Tv Box cihazlarından çok daha iyi bir cihazdır. Arkasında Skyworth Digital var, barındırdığı sertifikalar ve fiyatına bakarsak F/P bir ürün.

Bu cihazın incelemesini yakında forumda paylaşacağım 👍

A Çevrimdışı

azash

Yeni Üye
31 Eki 2020
6
49
Hayırlı olsun, diğer Next Tv Box cihazlarından çok daha iyi bir cihazdır. Arkasında Skyworth Digital var, barındırdığı sertifikalar ve fiyatına bakarsak F/P bir ürün.

Bu cihazın incelemesini yakında forumda paylaşacağım 👍
Peki Üstat.Bu cihaz üzerinde kullanmak için önereceğiniz İPTV programı ne olurdu?
Normalde Laptop/Windows üzeri Duplexplay kullanıyorum ve gerek hız gerek menü geçişleri olsun çok memnundum.
(Android boxa geçme sebebim ufak kız büyüyüp laptopa el koydu :) )

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,205
Peki Üstat.Bu cihaz üzerinde kullanmak için önereceğiniz İPTV programı ne olurdu?
Normalde Laptop/Windows üzeri Duplexplay kullanıyorum ve gerek hız gerek menü geçişleri olsun çok memnundum.
(Android boxa geçme sebebim ufak kız büyüyüp laptopa el koydu :) )
Tivimate, Ott Navigator, İptv Smarters Pro, bunlardan birini kullanabilirsin

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
nextti 2 el olarak sattıktan sonra sonra google crome 4k ve sunyy prime stick 4k aldım sorunsuz kullanıyorum hiç bir kumanda sıkıntısı yaşamadan kısacası nextin kumandasını etkileyen bunlarınkini niye etkilemedi onuda anlamadım.

Geri
Üst Alt