Next mi? Goldmaster mı?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Emmi bak keyfine derken hayırdır milleti yoldan mı çıkarıyorsun? :kiskis :kiskis :kiskis :sirit:sirit
:haha1
Yok benim kastım ,hani 22 kişi yuvarlak bir şeyin arkasından koşar ya,biri sağa vurur ,biri sola ,o 22 kişiyi izlemek adınaydı ,ben izliyorum da :)

Herkese tavsiyesi için teşekkür ederim. Next Minix 2000 HD FTA Digital Uydu Alıcısını aldım. Çok kibar ve seri bir uydu alıcısına benziyor. İnşallah sorun çıkarmaz.
Hayırlı olsun güle gül kullan :ok

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Hayırlı olsun,güle güle kullan.Deneyimlerini buraya yazarsan ileride alacak olanlara faydası olur.

A Çevrimdışı

alpinvet

Yeni Üye
8 Eki 2019
5
41
Hayırlı olsun,güle güle kullan.Deneyimlerini buraya yazarsan ileride alacak olanlara faydası olur.
3 gündür kullanıyorum. Kanal geçişleri gayet seri. Menüsü kolay ve kullanışlı. Görüntü kalitesi süper. Cihazda aşırı ısınma problemi görmedim. Wifi var ama bağlanabilmek için ayrıca wifi aparatı satın almanız gerekiyor. Ben bir toptancıdan uydu ve wifi aparatını 150 TL'ye aldım. Uyduda bulunan ulusal kanalları ip tv üzerinden ücretsiz izleyebiliyorsunuz. Çanak anteni olmayanlar için güzel birşey. Ayrıca eğer ip tv üyeliğiniz varsa uydudan giriş yaparak onuda izleyebiliyorsunuz. Mesela yeni taşındığım evde mutfakta uydu hattı olmadığı için tv'yi monte etmemiştim, şimdi bir tanede mutfağa alıp tv'yi kuracağım. Kısacası memnun kaldım, alacaklara kesinlikle tavsiye ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt