Next mi? Goldmaster mı?

A Çevrimdışı

alpinvet

Yeni Üye
8 Eki 2019
5
41
Arkadaşlar yeni bir uydu alıcı alacağım. Fakat 2 model arasında kaldım?
1-Goldmaster Micro Hd Flash Uydu Alıcısı
2-Next Minix 2000 HD FTA Digital Uydu Alıcısı
Bu 2 modeli kullanan veya bunlar arasındaki farkı bilen var mı? Siz önerirsiniz?
Fiyatları aynı, sizce hangisini almalıyım?

E Çevrimdışı

edward 

Yeni Üye
9 Şub 2019
45
Özelliklerinden ziyade goldmaster pek ürünlerinin arkasında degil. Mp3 almıştım ekranlı radyolu vs 35 TL şarj tutmuyor memnun degildim gittim çin malı 10 TL aldım daha saglam çıktı şarjı uzun süre gidiyor goldmaster servise gönderdim geldi yine onun kadar gitmiyor.
1 hometech 2 goldmaster uzak durun.

Evde goldmaster ranger plus var bir sorunu yok bir akrabamız da gold master aldı servise gitti geldi daha sıfır ürün sorunla başladı vs onlarda çok memnun degil bence next alın.

E Çevrimdışı

erkamil

Yeni Üye
1 Eki 2019
23
Eskiden olsa Goldmaster denirdi eski Goldmaster yok artık. Güncel olarak NEXT daha iyi.

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Amstrad'ın ürünleri de f/p ürünleridir. 3 yıl önce sattığım cihazlar hala çalışıyor.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
sd cihaz döneminde goldmaster ve next piyasanın hakimiydi.fakat hd cihazlarda goldmaster sınıfta kaldı bir tane tutan modeli yok.next ise hd cihazlardada başarılı oldu hemen hemen her modeli tuttu.yani next.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Ne next nede goldmaster ,piko600 veya 700 ,çanağıda astraya çevir veya bir de astra ekle,wifi aparatını tak veya usbnet için ethetnet to usb al(15 liraydı birkaçgün önce) ,bak keyfine ,hatta 13 dereceye de bir lnb tak(tır) daha da keyfine bak :)

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Ne next nede goldmaster ,piko600 veya 700 ,çanağıda astraya çevir veya bir de astra ekle,wifi aparatını tak veya usbnet için ethetnet to usb al(15 liraydı birkaçgün önce) ,bak keyfine ,hatta 13 dereceye de bir lnb tak(tır) daha da keyfine bak :)
Emmi bak keyfine derken hayırdır milleti yoldan mı çıkarıyorsun? :kiskis :kiskis :kiskis :sirit:sirit

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri