Next Machina 3D dönüşüm yazılımları müjdesi ...

L Çevrimdışı

lorena9

Yeni Üye
16 Ağu 2021
1
23
gerçekten harika bir haber, elinize sağlık.
Tabii ki biraz zaman alabilir ama şimdiden başarılı olduğunu düşünüyorum.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Next firması bizim cihazlara desteğini kestiği için,ancak yaparsa gönüllü ustalar yapar.Cihaz son zamanlarda iyice hantallaştı,elden çıkartmak da istemiyorum.Eğer mümkünse ustalardan machina 3d süper için de dönüşüm yazılımı rica ediyorum. :ok :bye

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
next 18500 plus cihaz birden gitti hiç açılmıyor nereye göndermem gerekiyor birde eski makina olduğu için tamir ettirmeye değermi veya ne kadar fiyata olur acaba.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
next 18500 plus cihaz birden gitti hiç açılmıyor nereye göndermem gerekiyor birde eski makina olduğu için tamir ettirmeye değermi veya ne kadar fiyata olur acaba.
Çankaya'da diye hatırlıyorum servislerinin ,tv ile beraber (bana öyle demişti oradaki genç) :ok

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
next machina 3d to octagon dönüşüm usb mod yazılım yapılmıştır yazılım kısa süre içinde eklenecektir

Merhaba.Bir uzmanlık sorum var.:)
Elimde octagon sf 2028 cihaz var.Neredeyse Next Machine 3D ile aynı özelliklerde ama bazı farklılıkları mutlaka vardır.
Ama eski bir cihaz olduğu için ne youtube çalışıyor ne birşey.Bugün server denedim,eskiden gayet iyi çalışan serverde çalışmıyor.Bir kaç ayrı yerden test satırı aldım,hiç birinde bağlanmadı.İnternet bağlantı testinde başarılı diyor ama niyeyse olmadı.
Şimdi gelelim soruma, bu dönüşüm yazılımınızı ben bu octagon sf 2028 e yüklesem ne kazanırım ne kaybederim?
Teşekkürler şimdiden.

Merhaba.Bir uzmanlık sorum var.:)
Elimde octagon sf 2028 cihaz var.Neredeyse Next Machine 3D ile aynı özelliklerde ama bazı farklılıkları mutlaka vardır.
Ama eski bir cihaz olduğu için ne youtube çalışıyor ne birşey.Bugün server denedim,eskiden gayet iyi çalışan serverde çalışmıyor.Bir kaç ayrı yerden test satırı aldım,hiç birinde bağlanmadı.İnternet bağlantı testinde başarılı diyor ama niyeyse olmadı.
Şimdi gelelim soruma, bu dönüşüm yazılımınızı ben bu octagon sf 2028 e yüklesem ne kazanırım ne kaybederim?
Teşekkürler şimdiden.
Cihaz S ve C tunerli.Modül yuvası var,ama bozuldu.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
içindeki header kodlaması next machina 3d için yapılmıştır yani sen yüklemeye kalktıgında yazılımı almaz
senin cihazın için machina 3d model yeniden kodlanması gerekiyor şuan en iyi yazılımlar machina 3d modeldedir
ustunde fazla çalışma gereksimi duymadım çünkü muadillerinde en güncel model ve yazılımlar machina 3d gurubundadır düşünürsen yardımcı olurum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt