Next Machina 3D dönüşüm yazılımları müjdesi ...

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
serkan dostum inan dün sıkılmıştım biraz meşgal bulayım dedim kendime az birşey uğrastım
sistemi çözdüm machina 3d normal seri olanlar açık kodlu değil ama süper modelleri tamamen açık kodlu
neyse bunuda çözdüm en azından muadillerini usb mod yapar yükler test ederiz beyenmedin usb ile orginal yazılımı atıp
kullanabilirsin yazılım uploand ediliyor muadillerini sende varsa at bana bende bakayım ben hallederim onları

serkan_0057 Çevrimdışı

serkan_0057

Süper Üye
14 Ağu 2020
108
42
eline saglık ustam ben sana mudaillerini atıyım sen bak belki usb mod yaparsın ben bi ara ugrastım baya ileriedim sonra vatandaş makinesini isteyince verdik mecbur bir dahada elime gelmedi gelmedigi için ugrasamadım malesef bu da mudahilleri aynı işlemci ustam bi bak bunlarada belki usb mod cıkar

Link yeniden düzenlenmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
cihaz bende olsa denerdim, peki orjinal yazılımda olmayıp bunda olan ne var, ekstra bir özellik varmı ? bunları anlatırsanız yükleyecek vatandaş bunları önceden bilmiş olur,ve ona göre yükler veya yüklemez, :cool tabi emek harcamışsın eline sağlık bu arada :ok, eleştiri için yazmadım biraz daha açıklama vatandaş için bir öngörü olacaktır:cak

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
next machina 3d dönüşüm octagon usb mod hayırlı olsun

Hinweis: Werkseinstellung Passwort 1111, Master-Passwort 6550 für Kindersicherung

dönüşüm usb mod yazılım :

Memoli1478@ ustam merhaba.Ben de machina 3d süper var,bu yazılımı indirdim,mdl,veya bin şeklinde açılıyor.Usb ye yükleyip cihaza atmaya çalıştığımda uyumsuz versiyon diyor.Ne yapmam lazım,yardımcı olursan sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt