Next Kanky HD V1.026 Yazılımı

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
Sevgili Apollon07 ,anahtarları girdiğinde internet olmasına gerek yok ama tabii bunun en iyi cevabını kabus22 bilir ,cihaz internetten güncelleme almıyor mu? Hani güncelleme yapsan diyeceğim ama sanırım sadece usb olmalı ,bende piko olduğundan bunu deneyemiyorum maalesef :ok
Hocam bu cihaz kayınpederde onlarda da internet yok usb ile yazılım atıyorum çıktıkça ama internet olayı olmayınca da key girmek faydasız oluyor çözmüyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hocam bu cihaz kayınpederde onlarda da internet yok usb ile yazılım atıyorum çıktıkça ama internet olayı olmayınca da key girmek faydasız oluyor çözmüyor
İşte,bende olsa denerdim yeni yazılımı ,ama kabus online olduğunda kesin cevabı verir sanırım :ok ,eğer tandberg desteği varsa kesin çözer cihaz ,veya yeni yazılımda eklendiyse :ok

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
İşte,bende olsa denerdim yeni yazılımı ,ama kabus online olduğunda kesin cevabı verir sanırım :ok ,eğer tandberg desteği varsa kesin çözer cihaz ,veya yeni yazılımda eklendiyse :ok
tandberg keyleri girdiğimiz yer var tek tek giriyorum ama boşa :bilmiyom internet bağlantısı ne alaka ama öyle çözdüğünü öğrendim saçmada olsa kendimde hiremco var bağlantı olmadan sadece key ile tak açıyor bakalım belki yazılımla çözülmüştür gidebilirsem kayınpedergile deneyeceğim ☺️

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
tandberg keyleri girdiğimiz yer var tek tek giriyorum ama boşa :bilmiyom internet bağlantısı ne alaka ama öyle çözdüğünü öğrendim saçmada olsa kendimde hiremco var bağlantı olmadan sadece key ile tak açıyor bakalım belki yazılımla çözülmüştür gidebilirsem kayınpedergile deneyeceğim ☺️
Bence de internetle alakalı olmamalı,anlamı kalmaz ozaman :)

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
next kank veya 2023 bunlar hepsi internetsiz tandberg leri açıyor mesala güncel yazılımı yüklediysen şifreler yazılımda güncel açacaktır, internete gerek yoktur :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64

next kank veya 2023 bunlar hepsi internetsiz tandberg leri açıyor mesala güncel yazılımı yüklediysen şifreler yazılımda güncel açacaktır, internete gerek yoktur :ok
Evet ,bugün kankiyi denedim ,açtı ama kabusun youtube dosyasını deneyemedim maalesef ?

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
cihazda tandberg keyleri menüde hangi bölümden gireceğiz
mavi yazılımda elli ğiriş yok softcam ile güncellenecek
Softcam
Devamlı güncelliyorlar indirip güncelleyebilirsin ama zaten şifreler güncel yazılımda
mavi yazılımda mesala cccam da yok ,ekleme yapacaklar diye bekliyorum ama, bazı şüpelerimde var gelmeyedebilir ,donma sorunları vardı siyah yazılımda ,şimdi yok mavi yazılımda, eski yazılıma göre eksik çok bakalım bekleyip görücez.

R Çevrimdışı

rafrafk

Yeni Üye
7 Şub 2021
1
43
Son (18.12.2020) yazılım ile kumanda da sleep tuşu çalışmamaya başladı.
Master şifre değişti. Sizde de öylemi ?
softcam.key dosyasını yükledikten sonra ne oluyor. örnek bir kanal söyleyebilirmisiniz ?
Teşekkürler

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
s.a arkadaşlar bende bu next kanky hd uydu alıcısını dün internetten aldım wifi adaptörü içinde olarak

yarın gelecek gelince wifi anteni takıp youtube bağlanmak istiyorum sitelerde youtube hata veriyor diyorlar güncelleme yapmak gereklimiş

v1.026 yazılı güncelleme yapınca menü mavimi olacak birde youtube sorunu varsa düzeltecekmdiir bu günceleme

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt