Next Kanky HD V1.026 Yazılımı

E Çevrimdışı

Ersn82 

Yeni Üye
2 Ocak 2020
43
41

Next Kanky HD V1.026 Yazılımı​

Yazılım Güncelleme Bölümü: Tümü seçilerek yüklenmelidir aksi taktirde cihaz bir daha açılmayabilir!

- Standby durumunda saat gösterme eklendi.
- UK660 kumanda kullanıcılarının yaşadığı bazı sorunlar düzeltildi.

Emeği geçenlere teşekkürler.

gx_all.jpg

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
selamlar benim cihazda var ondan sonra bir sürü yazılım çıkmış sırasıyla hepsini mi yüklemem lazım yoksa sadece bunu yüklemem yeterlimi bir sorumda yazılımı yükledikten sonra kanal listesi sıfırlanıyormu daha önce bunu yaşamıştım o bakımdan soruyorum

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
selamlar benim cihazda var ondan sonra bir sürü yazılım çıkmış sırasıyla hepsini mi yüklemem lazım yoksa sadece bunu yüklemem yeterlimi bir sorumda yazılımı yükledikten sonra kanal listesi sıfırlanıyormu daha önce bunu yaşamıştım o bakımdan soruyorum
güncel olanı yüklemen yeterlidir, mavi arayüz olacak sonra şaşırma :sirit

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Genelde kanal listesi sıfırlanıyor ,yedek almanda fayda var :ok

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
Hocam Bir sorunda bu cihazda tandberg key girdiğimizde internete bağlı olmadan çözmüyor kanalları daha önce yine next vardı onda internet bağlantısı olmadan key ile çözüyordu bu yazılımda onu çözdülermi acaba

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Hocam Bir sorunda bu cihazda tandberg key girdiğimizde internete bağlı olmadan çözmüyor kanalları daha önce yine next vardı onda internet bağlantısı olmadan key ile çözüyordu bu yazılımda onu çözdülermi acaba
Sevgili Apollon07 ,anahtarları girdiğinde internet olmasına gerek yok ama tabii bunun en iyi cevabını kabus22 bilir ,cihaz internetten güncelleme almıyor mu? Hani güncelleme yapsan diyeceğim ama sanırım sadece usb olmalı ,bende piko olduğundan bunu deneyemiyorum maalesef :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri