Next Kank Ota26 youtube Fix Deneme Çalışması Tavsiye Forumu Arge

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
aliexpresten cccam test aldım iki ayrı satıcıdan lazım olan yer acılmadı ama diğerleri acıldı. çok kırılma vardı görüntüde.

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
aliexpresten cccam test aldım iki ayrı satıcıdan lazım olan yer acılmadı ama diğerleri acıldı. çok kırılma vardı görüntüde.
test ler de donma normaldir ücretsiz deneme veren çok site var türksatda sadece 1 platform açılıyor şimdilik , garantisi yok

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Next kank OTA136 Yotube Fix Çalışması
Kullanıcılar için gizli metin: teraspy 

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Next kank OTA136 Yotube Fix Çalışması
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Olmamış, hata verdi :ok

kabusapi.jpg

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Olmamış, hata verdi :ok

kabusapi.jpg
sağol usta, OTA30 da videoların ön izlemeisini gösteriyor ve 2 videda açmıştı bunda oda olmamış, siyah yazılımda sanırım api key de değilde uyğulama kodlarından kaynaklanıyor henüz problemi çözemedim :ok

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış

teraspy teraspy Usta​

Aklıma takıldı Ve Daha eski olan Kank OTA25 de deneme yaptım fırsatın olursa son olarak bunuda deneyebilirmisin ? hepsinde api key farklı bölümde birde bunda şansımızı deneyelim dedim usta :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Sevgili kabus ,yeni yazılımlarda başına hiç değilse "yeni_ " ekle ,karıştırıyorum artık yazılımları :) , mesela "yeni_NEXT_KankyHD_OTA30.rar" gibi yap ismini. ikinici denemeni mesela "yeni2_NEXT_KankyHD_OTA30.rar" ,3.cü denemeni "yeni3_NEXT_KankyHD_OTA30.rar" gibi yap ki anlıyayım :)

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sevgili kabus ,yeni yazılımlarda başına hiç değilse "yeni_ " ekle ,karıştırıyorum artık yazılımları :) , mesela "yeni_NEXT_KankyHD_OTA30.rar" gibi yap ismini. ikinici denemeni mesela "yeni2_NEXT_KankyHD_OTA30.rar" ,3.cü denemeni "yeni3_NEXT_KankyHD_OTA30.rar" gibi yap ki anlıyayım :)
tamam usta , kusura bakma 61 yaşında olduğunu unutmuşum :sirit sana zahmet bu yazılımıda deneyebilirmisin bu yeni olan youtube videoları açacakmı 4 adet api key ekledim, sayğılar usta
:ok
" mesaj 21 ile aynı yazılım usta bu "

Moderatör tarafında düzenlendi:
K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
arkadaşlar api usb den eklenebiliyorsa birde oradan test edermisiniz
olmazsa size bendeki apilerden vereyim
usta yazılımın içinde 4 tane api key yeri var ,hepsini değiştirdim, içerik koruma hatasını aşamadık ,usb den yüklenme yok bu arada, foruma katılan pakistanlı arkadaşın verdiği yazılımın içindeki api keyi de ekledim next yazılımına , ( AIzaSyDxLT-CZW7K53eSebW-cPQY3nbuX703dAM ) videolar geliyor yazılıma ama içerik koruma hatası veriyor açılmıyor , sorun api keyde değil başka bir nedeni olmalı :saskin

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt