Next Kank Ota26 youtube Fix Deneme Çalışması Tavsiye Forumu Arge

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bu gün denedim ,foto da aldım ama çalışmadı ramazan senin yazılımda youtube,"bu içerik korumalı .... " gibi hata veriyor :ok

kabus1.jpg

kabus2.jpg

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu gün denedim ,foto da aldım ama çalışmadı ramazan senin yazılımda youtube,"bu içerik korumalı .... " gibi hata veriyor :ok

kabus1.jpg

kabus2.jpg
usta çalışmış o zaten eskiden de öyleydi, bazılarını oynatıyor bazılarını oynatmıyordu

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hemen hemen tümünü denedim ,işim de yoktu çünkü fazla,belkide bana denk gelmemiştir :)
usta , doğru yolda olduğumu gördüm, bu yazılım da dediğim gibi böyle bir sorun eskidende vardı şimdi daha güncel yazılımları kurcalayıp bakacam , eline sağlık senide uğraştırdım kusura bakma :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
usta , doğru yolda olduğumu gördüm, bu yazılım da dediğim gibi böyle bir sorun eskidende vardı şimdi daha güncel yazılımları kurcalayıp bakacam , eline sağlık senide uğraştırdım kusura bakma :ok
Ne kusuru sevgili ramazan,evde oturuyorum nasılsa,emekli adam :) ,işim olmazsa kurcalıyorum ,işim olursa elimi süremiyorum ,genelde yazılımla alakalı iş oluyor benim biliyorsun :)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
eskiden bu uydu alıcılara softcam ccam atmakla çok uğraşmıştım sonra kapandı kırılmıyor falan dediler xxx kanallar için çok cok cihaz geliyordu iyi para vardı bu işlerde o zamanlar :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt