Next 2023 Siyah Ekran

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Uydu sinyalinin kesilmesi sorunu yaşayanlar olmuş, önceki Next Kanky cihazımda da benzer sorunlar olmuştu.
Yazılımda böyle bir hata varsa firma ilgili yazılımı destek sayfasında çekerdi Hala ürünü satmaya ve alanlar güncellemeye devam ediyorlar. Güncellemek ya da öyle kullanmaya devam etmek sizin şahsi tercihinizdir.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Yazılımda böyle bir hata varsa firma ilgili yazılımı destek sayfasında çekerdi Hala ürünü satmaya ve alanlar güncellemeye devam ediyorlar. Güncellemek ya da öyle kullanmaya devam etmek sizin şahsi tercihinizdir.
Başka forumlar ve şikayet sitelerinde de bahsettiğim sorundan muzdarip insanlar var. Geri çekmemişler görünüyor. Zaten bu şekilde kullanıyorum şimdilik güncellemeyi düşünmüyorum.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Başka forumlar ve şikayet sitelerinde de bahsettiğim sorundan muzdarip insanlar var. Geri çekmemişler görünüyor. Zaten bu şekilde kullanıyorum şimdilik güncellemeyi düşünmüyorum.
Muzdarip olanlar araştırmadan okumadan dinlemeden ve seçeneği 'Tümü' yapmadan güncellemeye4 çalışan mağdureler - ki adam sitesinde ünlemli bir cümleyle uyarmış-

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
kendi yazılımını kullanmak zorunda değisiniz mavi yazılımı yükle ardından videodaki yazılımı yükle tümü seçmeyi unutma

alicangonullu Çevrimdışı

alicangonullu

Yeni Üye
16 Haz 2021
14
24
Edit : Arkadaşlar iki günde kendi imkanlarımla kabloya kadar geldim ancak ufak bir bedel ödedim (resimdeki parmak). Neyse ki açtım şimdi sanırım pinlerin yerini değiştirmem gerekecek. hasari hasari dostumuzun anlattığı gibi bir RS232 to USB var (sanırım aynısı ancak ben Prolific kullanıyorum) bir de bilgisayarımın kendi dönüştürücüsü var (2008 model bilgisayar MSI K9VGM-V anakartlı)

9pej3e1.jpg

Sonucu paylaşacağım kablolar da içerisinde görülüyor :))

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Edit : Arkadaşlar iki günde kendi imkanlarımla kabloya kadar geldim ancak ufak bir bedel ödedim (resimdeki parmak). Neyse ki açtım şimdi sanırım pinlerin yerini değiştirmem gerekecek. hasari hasari dostumuzun anlattığı gibi bir RS232 to USB var (sanırım aynısı ancak ben Prolific kullanıyorum) bir de bilgisayarımın kendi dönüştürücüsü var (2008 model bilgisayar MSI K9VGM-V anakartlı)

9pej3e1.jpg

Sonucu paylaşacağım kablolar da içerisinde görülüyor :))
Başarılı olursa aynı sorunu yaşayan forumdaşlarımıza da kargo ücreti o arkadaşlara ait olmak üzere yardımcı olursun artık

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt